Reklama

Reklama

Reklama

Jessica Mercedes powiększyła usta? Jej szczęka jest nie do poznania: "Niczego się nie wstydzę!"

Jessica Mercedes (28 l.) należy do tej nielicznej grupy celebrytek, która nie ukrywa że znacząco ingerowała w swój wizerunek. Kilka lat temu na bieżąco zdradzała kulisy operacji swojej szczęki, a dziś przyznała się do kolejnego zabiegu. Udana metamorfoza?

Jessica Mercedes powiększyła usta? Jej szczęka jest nie do poznania: "Niczego się nie wstydzę!"

Jessica Mercedes na przestrzeni lat przeszła znaczącą metamorfozę. Ze skromnej szafiarki z Poznania, stała się eksperymentującą ze swoim stylem blogerkę, by w końcu rozwinąć skrzydła, jako pełnoprawna Influencerka. Jess od dłuższego czasu stara się być "sobą" przed kamerą. Ostatnio udzieliła wywiadu, podczas którego ujawniła szczegóły swojej wizualnej metamorfozy.

Reklama

Szafiarka nigdy nie kryła, że w przeszłości bardzo wstydziła się swojego zgryzu, gdyż cierpiała na progenię. Jessica przez lata nosiła aparat ortodontyczny, który miał uratować sytuację stomatologiczną, jednak ze względów zarówno zdrowotnych, jak i estetycznych, 3 lata temu poddała się operacji szczęki, która mocno zmieniła rysy twarzy celebrytki. Relację z zabiegu na bieżąco relacjonowała wówczas w sieci.

Na nowy wygląd Mercedes, jak to bywa w świecie gwiazd, miała wpłynąć też dieta i zrzucenie 8 kilogramów, co szafiarka podkreśla na niemal każdym kroku. Ku zaskoczeniu fanów, Jessica w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że powiększyła swoje usta.

Jessica dziś jest zadowolona ze swojego wizerunku, choć jest świadoma, iż przeszła dużą metamorfozę. W rozmowie z Pomponik.pl przyznała, że nie każdego dnia czuje się dobrze ze sobą i, jak każdy człowiek, miewa gorsze dni.

Zobacz też:

Jessica Mercedes przyłapana we wstydliwym momencie. Karaś nagrał ją pomimo protestów

Ten głośny coming out aktorki "Na Wspólnej" zmienił branżę. "Lesbijka tak nie wygląda"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Mercedes

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy