Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kto zastąpi Wojewódzkiego w "Mam talent"?

Kuba Wojewódzki nie ma ochoty po raz trzeci zasiąść w loży jurorskiej muzycznego show TVN. Stacja ma już kandydata na jego miejsce - Roberta Kozyrę...

Rozpoczęły się precastingi do jesiennej edycji "Mam talent", więc doniesienia o tym, jakoby TVN zrezygnował z produkcji show, okazały się nieprawdziwe. Jednak wciąż nie wiadomo, jaki będzie skład jury programu.

Reklama

Do udziału podobno nie daje się namówić Kuba Wojewódzki, który pracuje teraz w bardzo podobnym formacie - "X-Factor". Producenci mają więc trudny orzech do zgryzienia. Muszą znaleźć równie kontrowersyjną postać, która przyciągnie przed ekrany widzów żądnych ciętych uwag.

Magazyn "Party" dowiedział się, że władze TVN poważnie rozważają zastąpienie Kuby Robertem Kozyrą, byłym szefem Radia Zet.

O dziennikarzu zrobiło się głośno za sprawą wywiadu w "Gai", w którym skrytykował polskie piosenkarki, m.in. Dodę, Kasię Klich i Natalię Lesz. Kozyra romansował także bardziej dosłownie z show-biznesem - był niegdyś w związku z Edytą Górniak. Jest więc idealnym kandydatem na jurora programu rozrywkowego.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Kozyra | Kuba Wojewódzki | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje