Reklama

Reklama

Reklama

Księżniczka Charlotte obchodzi 7. urodziny. Niewiarygodne, do kogo jest podobna

Księżniczka Charlotte (7 l.) obchodzi dziś swoje siódme urodziny. Brytyjska Rodzina Królewska ma powody do świętowania. Na oficjalnym koncie monarchów ukazały się najnowsze fotografie księżniczki. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń, że dziewczynka wdała się w swojego tatę, księcia Williama.

Księżniczka Charlotte skończyła 7 lat

Księżniczka Charlotte jest w chwili obecnej czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. W 2018 roku została pierwszą kobietą w historii rodziny królewskiej, której młodszy brat nie wyprzedził w kolejności sukcesji. Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge przyszła na świat 2 maja 2015 roku o godz. 8:34 w szpitalu St Mary's w Londynie.

Chrzciny córki księżnej Kate i księcia Williama odbyły się 5 lipca 2015 roku w Sandringham w kościele św. Marii Magdaleny. Chrztu dziewczynce udzielił arcybiskup Canterbury Justin Welby. Ten sam duchowny dwa lata wcześniej ochrzcił księcia Jerzego. W tym wyjątkowym dniu księżniczka Charlotte była ubrana w replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku.

Reklama

Książę William i księżna Kate robią, co w ich mocy, aby spędzać ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę. Niekiedy zabierają swoje dzieci w zagraniczne podróże. 7-letnia księżniczka Charlotte towarzyszyła rodzicom m.in. w Niemczech. Cały świat z wielkim zainteresowaniem śledził jej zachowanie podczas wyjazdu. Nic więc dziwnego, że nikomu nie umknął spektakularny upadek Charlotte przed wejściem na pokład helikoptera.

Księżniczka Charlotte obchodzi 7. urodziny

Gdy w 2018 roku miał miejsce ślub księżniczki Eugenii oraz Jacka Brooksbanka, zarówno księżniczka Charlotte, jak i jej brat, książę George weszli w skład orszaku ślubnego. Mówi się, że księżniczka Charlotte z charakteru jest bardzo podobna do swojego wujka Harry'ego. Dziewczynka ponoć jest wyjątkowo zadziorna i lubi stawiać na swoim. Z kolei, z wyglądu wdała się w swojego tatę, księcia Williama

Charlotte jest bardzo zdecydowana i to właśnie ona spośród całej trójki dzieci Kate i Williama ma najsilniejszy charakter. W 2021 roku książę William w dokumencie "In Planet for us All” wyznał, jakim dzieckiem jest Charlotte. Szczerze przyznał wówczas, że dziewczynka nie jest łatwym dzieckiem.

Najwięksi fani brytyjskiej rodziny królewskiej uważają nawet, że 7-latka przypomina swoją prababcię, królową Elżbietę II. W związku z 7. urodzinami księżniczki, w sieci ukazały się jej oficjalne zdjęcia. Ich autorką jest sama księżna Cambridge!

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów? To oni mogli założyć podsłuchy

Małgorzata Rozenek-Majdan na obozie Lewandowskiej pokazała prawdziwą twarz. Jak ona wygląda!

Tornado w Kansas. Niszczycielska siła nagrana w pełnej krasie [WIDEO]

Piotr Müller: projekt zmian w konstytucji szczególnie aktualny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Charlotte | książę William | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy