Reklama
Reklama

Księżniczka Beatrycze zdradziła imię córeczki! To hołd dla królowej Elżbiety II!

Rodzina królewska przekazała radosne wieści na Instagramie! Kilka tygodni temu księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi zostali rodzicami. 18 września na świat przyszła ich córeczka. Teraz w końcu wyjawili, jakie imiona otrzymała najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II!

Księżniczka Beatrycze to pierwsze dziecko księcia Yorku, Andrzeja i Sary Ferguson. W 2020 roku wnuczka królowej Elżbiety II wyszła za Edoarda Mapelliego Mozziego, z którym doczekała się córki. Dziewczyna od zawsze wyróżniała się na tle rodziny królewskiej.

Jako pierwsza osoba w historii brytyjskich royalsów ukończyła maraton, wyścig triathlonowy i zdobyła szczyt Mont Blanc. Wspięła się również na wulkan Etna i jako jedyna zagrała w filmie. Nie licząc oczywiście Meghan, która do rodziny dołączyła już jako aktorka.

Royalsi zazwyczaj hucznie celebrują kolejne zaślubiny w rodzinie, jednak w 2020 roku, gdy Beatrycze stawała na ślubnym kobiercu, sytuacja na świecie sprawiła, że ceremonia musiała być nieco skromniejsza. Z uwagi na pandemię koronawirusa na ślubie pojawili się tylko najbliżsi członkowie rodziny.

Reklama

Wiadomo, jak ma na imię córka księżniczki!

Rok po ślubie Pałac Buckingham przekazał radosną nowinę. Okazało się, że księżniczka Beatrycze spodziewa się dziecka. Dziewczynka urodziła się 18 września, a wszyscy zastanawiali się, jakie imiona otrzyma. Teraz na instagramowym profilu rodziny królewskiej, wreszcie uchylono rąbka tajemnicy!

W wiadomości pojawiło się również kilka słów od szczęśliwych rodziców i dumnego starszego brata. Wspomniany we wpisie "Wolfie" to 5-letni synek Edoardo z poprzedniego związku z Darą Huang.

Nie ma wątpliwości, że Elizabeth jest hołdem dla królowej. Dziewczynka jest 12. prawnuczką Elżbiety II.


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Doda ma problemy z rozwodem. Stępień robi jej na złość?

Dzień Chłopaka 2012. Tak świętują go polskie gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżniczka Beatrice | Beatrice
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy