Reklama
Reklama

Księżna Kate nie przyleciała do Rzeszowa. Od plotek aż huczy! To dlatego William przyjechał sam do Polski?

Książę William niespodziewanie w środowe popołudnie przyleciał do Polski. Wszystko utrzymywane było w wielkiej tajemnicy. Do mediów szybko jednak zaczęły docierać informacje, że faktycznie brytyjski samolot wylądował w podrzeszowskiej Jesionce. Gruchnęła informacja, że na pokładzie znajdują się książę William i księżna Kate. Ostatecznie na polskiej ziemi stanął jedynie syn Karola III. Co się stało z księżną Kate? Czyżby nie planowała w ogóle wizyty w Rzeszowie, a może odwołała ją w ostatniej chwili? Od plotek aż huczy...

Książę William przyleciał do Polski w środowe popołudnie. Pierwsze informacje na ten temat zaczęły krążyć w sieci dość szybko. Ze względów bezpieczeństwa większość mediów nie zdecydowała się jednak podawać tych informacji do wiadomości publicznej. 

Zrobiły to jedynie lokalne portale, które donosiły, że książę William był widziany w Rzeszowie z księżną Kate. 

Księżna Kate miała być w Polsce?

"Książe William przyleciał do Rzeszowa z księżną Kate. Wizyta rodziny królewskiej jest owiana ścisłą tajemnicą. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, po godz. 14:00 książęca para przyjechała do jednostki wojskowej przy ulicy Lwowskiej. Tam ma się spotkać z brytyjskimi żołnierzami, którzy w Rzeszowie stacjonują od czasów napaści Rosji na Ukrainę" - donosił serwis rzeszów-news.pl.

Reklama

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, który potwierdził nam, że faktycznie brytyjski samolot miał dziś wylądować w podrzeszowskiej Jasionce. Niestety informacja o tym, kto znajduje się na pokładzie była tajna. 

Na Twitterze dość szybko pojawiły się zdjęcia z wizyty w Rzeszowie, na których widać było jedynie Williama. 

Dopiero po godzinie 18.00 agencje prasowe dostały pozwolenie na opublikowanie zdjęć z Rzeszowa. Po tym czasie głos zabrał na Twitterze sam książę William, który wyjaśnił powody swej wizyty w Polsce:

"Tego popołudnia przybyłem do Polski, aby spotkać się z brytyjskimi i polskimi żołnierzami. Usłyszałem o ich niesamowitej pracy na rzecz niesienia wsparcia Ukrainie. W imieniu nas wszystkich, dziękujemy Wam" - czytamy w komunikacie. 

Księżna Kate została w Pałacu. William do Polski przyleciał sam

Po przylocie księcia Williama witał minister obrony narodowej - Mariusz Błaszczak. Wtedy też zobaczyliśmy, że księżnej Kate jednak nie ma w Polsce. 

To zapewne nie uciszy ostatnich szokujących plotek o trawiącym ich małżeństwo kryzysie. Między małżonkami ma ponoć dochodzić do karczemnych awantur. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Między nimi dochodzi do okropnych awantur, podczas których rzucają w siebie różnymi przedmiotami. Talerze nie raz poszły w ruch. Kate może wydawać się bardzo spokojną osobą, podobnie jak William, ale to nie do końca prawda" - donosiła osoba z ich otoczenia. 

Wygląda więc na to, że być może nie udało im się zażegnać konfliktu i Kate uznała, że odpuści sobie wspólną podróż do Polski. 

Bardzo żałujemy...

Zobacz też:

William i Kate martwią się o George'a i toczą spory z rodziną! Wszystko przez koronację Karola III

Karol III zezwolił na zerwanie tradycji. Książę George i inne dzieci Williama z ważnym zadaniem

Księżna Kate przed ślubem przeszła ważny test. Dzięki temu została żoną księcia Williama

Książę Harry źle znosi humory Meghan Markle. Ma też kłopoty spadkowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy