Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate i jej metamorfoza. Tak, to naprawdę ona!

Księżna Kate (35 l.) od zawsze mogła poszczycić się nienaganną sylwetką ale jej styl bycia i ubioru ewoluował przez lata. Pamiętacie, jak prezentowała się, kiedy jeszcze nie była żoną Williama? Na niektórych zdjęciach aż trudno ją poznać!

Para książęca w poniedziałek 17 lipca rozpoczęła swoją wizytę w Polsce. Media prześcigają się w doniesieniach na temat Kate i Williama. Wiemy zatem, że po Warszawie jeżdżą drogim samochodem, w Pałacu Prezydenckim jedli bliny gryczane z łososiem, pierś z kaczki i szarlotkę z lodami, a Kate na przyjęciu wystąpiła w sukience projektu Gosi Baczyńskiej.

Reklama

Ponadto okazało się, że Belweder, w którym zamieszkali członkowie rodziny królewskiej, przystosowany został do potrzeb najmłodszych członków rodu, George’a oraz Charlotte. Przygotowano dla nich kącik zabaw, w którym znalazły się zabawki polskiej produkcji!

Być może te odwiedziny pary książęcej sprawią, że i Polacy - podobnie jak  wielu Brytyjczyków - pokochają Kate i jej rodzinę. Pewne jest jedno - zainteresowanie nią w kraju nad Wisłą jest teraz ogromne! 

Wszyscy wiedzą, jak księżna wygląda obecnie i czym się zajmuje. Nie jest tajemnicą, że udziela się charytatywnie, chętnie bierze udział w różnych akcjach społecznych i wiele czasu poświęca na opiekę nad dziećmi. Ale jaka Kate była wcześniej, zanim została żoną Williama? 

Nie miała wcale łatwo. Co prawda rodzice zapewnili jej świetny start i zapisali ją do ekskluzywnych szkół z internatem, ale nie do końca akceptowała ją część rówieśników. Była przez nich wyśmiewana. Przylgnęła do niej łatka ugrzecznionej dziewczynki i kujonki.

Mimo to Kate realizowała swoje pasje. Angażowała się w prace wielu kółek zainteresowań, a najbardziej pokochała sport. Była nawet w drużynie hokeja na trawie! I to właśnie niejako dzięki tej dyscyplinie poznała Williama.

Kiedy miała 10 lat, wybrała się na mecz hokeja, w którym grali jej koledzy ze szkoły. W przeciwnej drużynie występował właśnie książę. Jednak wtedy nic nie wskazywało na to, że tych dwoje kiedyś zbliży się do siebie, a nawet zbuduje rodzinę.

Ich drogi skrzyżowały się znów wiele lat później, w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Co ciekawe, Kate i Williama nie od razu połączyło płomienne uczucie. Początkowo po prostu się przyjaźnili. Na trzecim roku zamieszkali razem oraz dwojgiem innych znajomych i wtedy zaczęło między nimi iskrzyć.

W sekrecie wyjeżdżali razem na weekendy i coraz więcej czasu spędzali wspólnie. Zostali parą, ale po skończeniu studiów coś między nimi zaczęło się psuć. Rozstali się na jakiś czas, ale ciągle za sobą tęsknili. W końcu dali sobie kolejną szansę i pojechali na wakacje na Seszele.

Zaręczyli się w październiku 2010 roku w Kenii. Kate otrzymała od narzeczonego pierścionek, który niegdyś należał do jego matki. Zakochani pobrali się 29 kwietnia 2011 roku, a na ślub zaproszono prawie 2 tysiące gości!

W lipcu 2013 roku na świat przyszedł ich syn, George. Niecałe dwa lata później urodziła się mała Charlotte.

Pamiętacie, jak Kate wyglądała przed laty? Zobaczcie zdjęcia!

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje