Reklama
Reklama

Księżna Kate i jej metamorfoza. Tak, to naprawdę ona!

Księżna Kate (35 l.) od zawsze mogła poszczycić się nienaganną sylwetką ale jej styl bycia i ubioru ewoluował przez lata. Pamiętacie, jak prezentowała się, kiedy jeszcze nie była żoną Williama? Na niektórych zdjęciach aż trudno ją poznać!

Para książęca w poniedziałek 17 lipca rozpoczęła swoją wizytę w Polsce. Media prześcigają się w doniesieniach na temat Kate i Williama. Wiemy zatem, że po Warszawie jeżdżą drogim samochodem, w Pałacu Prezydenckim jedli bliny gryczane z łososiem, pierś z kaczki i szarlotkę z lodami, a Kate na przyjęciu wystąpiła w sukience projektu Gosi Baczyńskiej.

Ponadto okazało się, że Belweder, w którym zamieszkali członkowie rodziny królewskiej, przystosowany został do potrzeb najmłodszych członków rodu, George’a oraz Charlotte. Przygotowano dla nich kącik zabaw, w którym znalazły się zabawki polskiej produkcji!

Reklama

Być może te odwiedziny pary książęcej sprawią, że i Polacy - podobnie jak  wielu Brytyjczyków - pokochają Kate i jej rodzinę. Pewne jest jedno - zainteresowanie nią w kraju nad Wisłą jest teraz ogromne! 

Wszyscy wiedzą, jak księżna wygląda obecnie i czym się zajmuje. Nie jest tajemnicą, że udziela się charytatywnie, chętnie bierze udział w różnych akcjach społecznych i wiele czasu poświęca na opiekę nad dziećmi. Ale jaka Kate była wcześniej, zanim została żoną Williama? 

Nie miała wcale łatwo. Co prawda rodzice zapewnili jej świetny start i zapisali ją do ekskluzywnych szkół z internatem, ale nie do końca akceptowała ją część rówieśników. Była przez nich wyśmiewana. Przylgnęła do niej łatka ugrzecznionej dziewczynki i kujonki.

Mimo to Kate realizowała swoje pasje. Angażowała się w prace wielu kółek zainteresowań, a najbardziej pokochała sport. Była nawet w drużynie hokeja na trawie! I to właśnie niejako dzięki tej dyscyplinie poznała Williama.

Kiedy miała 10 lat, wybrała się na mecz hokeja, w którym grali jej koledzy ze szkoły. W przeciwnej drużynie występował właśnie książę. Jednak wtedy nic nie wskazywało na to, że tych dwoje kiedyś zbliży się do siebie, a nawet zbuduje rodzinę.

Ich drogi skrzyżowały się znów wiele lat później, w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Co ciekawe, Kate i Williama nie od razu połączyło płomienne uczucie. Początkowo po prostu się przyjaźnili. Na trzecim roku zamieszkali razem oraz dwojgiem innych znajomych i wtedy zaczęło między nimi iskrzyć.

W sekrecie wyjeżdżali razem na weekendy i coraz więcej czasu spędzali wspólnie. Zostali parą, ale po skończeniu studiów coś między nimi zaczęło się psuć. Rozstali się na jakiś czas, ale ciągle za sobą tęsknili. W końcu dali sobie kolejną szansę i pojechali na wakacje na Seszele.

Zaręczyli się w październiku 2010 roku w Kenii. Kate otrzymała od narzeczonego pierścionek, który niegdyś należał do jego matki. Zakochani pobrali się 29 kwietnia 2011 roku, a na ślub zaproszono prawie 2 tysiące gości!

W lipcu 2013 roku na świat przyszedł ich syn, George. Niecałe dwa lata później urodziła się mała Charlotte.

Pamiętacie, jak Kate wyglądała przed laty? Zobaczcie zdjęcia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy