Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę William zdradził księżną Kate?! I to z jej przyjaciółką?! "Tak, jest romans"

Książę William (36 l.) zdradził Kate (37 l.) z jej wieloletnią przyjaciółką?! Tak twierdzi dobrze poinformowany dziennikarz i członek brytyjskiej "socjety". W usuniętym już wpisie na Twitterze zdradził szokującą wieść.

Ostatnio media obiegła wieść o zadziwiającym zachowaniu Kate. Księżna miała pokłócić się ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Rose Hanbury, i zażądać od męża wykluczenia jej z elitarnego towarzyskiego kręgu! 

Reklama

"Były naprawdę blisko, ale teraz sytuacja między nimi jest napięta. Nikt nie rozumie, jak do tego doszło. Przez lata ich losy ciągle się splatały" - opowiadał informator "The Sun". 

Doniesienia te tak rozgrzały brytyjską prasę, że pisze o tym do tej pory. "Daily Mail" przekonuje, że przykra sytuacja z udziałem żony Williama prawdopodobnie wcale nie miała miejsca. Niektórych wcale to nie przekonało, a nawet wręcz przeciwnie i poszli o krok dalej. 

Giles Coren, dobrze poinformowany dziennikarz , który od lat pisze o brytyjskiej rodzinie królewskiej, twierdzi, że William wdał się w romans z Rose! Napisał o tym w odpowiedzi na tweeta innej osoby. "Tak, jest romans. Nie przeczytałem nigdzie tego, ale wiem o tym romansie, wszyscy wiedzą. Nawet my, Żydzi" - wyjawił.

Chyba szybko pożałował, że opublikował coś takiego, bo usunął wpis. Lecz w internecie nic nie ginie...

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama