Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Książę William ma problemy z alkoholem?! Tabloid podaje, że częściej zagląda do kieliszka...

Niepokojące wieści płyną z Wielkiej Brytanii! Okazuje się, że według "The Globe" książę William (38 l.) ma poważny problem - zaczyna topić smutki w... alkoholu! Czy wydarzenia ostatnich miesięcy całkowicie zszargały mu nerwy? Kate jest przerażona!

Kilka miesięcy temu na rodzinę królewską spadła prawdziwa bomba! Wszystko za sprawią księcia Harry'ego i jego małżonki Meghan. Okazuje się, że książę William nie radzi sobie z krnąbrnym bratem i całą sytuacją i stara się znaleźć pocieszenie w alkoholu, przynajmniej tak twierdzi jeden z zagranicznych brukowców.

Kate i William oberwali rykoszetem po głośnym wywiadzie książęcej pary z Oprah Winfrey. Ale wszystko zaczęło się już wtedy, gdy postanowili odejść z rodziny królewskiej. 

Starszy brat ponoć starał się nawet utemperować młodszego royalsa, jednak małżonkowi Meghan Markle chyba spodobało się rozpowiadanie w mediach o swoim życiu prywatnym.

Już lutym "Globe" donosił, że William nie razi sobie już ze złością i bólem, a także jest nieco przytłoczony tym, że to na niego i Kate spadł teraz ogrom obowiązków królewskich.

Reklama

Rodzina królewska nie odniosła się do tabloidowych rewelacji. Czy jest w nich choć ziarno prawdy? To przecież nie pierwszy raz, kiedy plotkuje się o alkoholowych problemach w rodzinie królewskiej.

Nie ma jednak wątpliwości, że ostatnie miesiące były ciężkie dla rodziny królewskiej, co znaczącą mogło odbić się na samopoczuciu męża Kate.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książę William | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje