Reklama
Reklama

Książę William i księżna Kate wymieniają czułości na meczu polo. Taki widok to rzadkość!

Księżna Kate (40 l.) i książę William (40 l.) od wielu lat biją rekordy popularności wśród członków rodziny królewskiej. Lepiej wypada już tylko królowa Elżbieta, którą uwielbiają poddani Korony. Przyszły następca tronu i jego żona nie angażują się w żadne skandale i z dumą wypełniają swoje obowiązki. Tym razem można było zobaczyć ich w niecodziennej sytuacji. Podczas charytatywnego meczu polo para nie szczędziła sobie uczuć...

Księżna Kate i książę William cieszą się dużą sympatią wśród poddanych królowej Elżbiety II. Para trzyma się z dala od wszelkich skandali obyczajowych, w które od czasu do czasu lubią zaangażować się członkowie rodziny królewskiej i wypełnia swoje obowiązki.

Cambridge’owie sumiennie wypełniają również królewski protokół i rzadko pozwalają sobie na jakieś ekstrawagancje. W przeciwieństwie do księcia Harry’ego i Meghan Markle rzadko pozwalają sobie na czułości wobec siebie i zazwyczaj są dość powściągliwi w pokazywaniu swoich emocji.

Reklama

Para nie szczędziła sobie czułości...

Tym razem postanowili jednak zrobić wyjątek. Para pojawiła się na terenie Castle Ground w pobliżu zamku Windsor. Przyszły król brał udział w charytatywnym meczu polo, a dumna Kate kibicowała mężowi.

Nie dało się nie zauważyć, że mecz wywołał wiele emocji u księcia Williama, bo tuż po tym, gdy jego drużyna zwyciężyła - ruszył w kierunku Kate i obdarował ją czułym pocałunkiem. Trzeba przyznać, że taki widok u pary książęcej to rzadkość!

Czułości pomiędzy małżonkami nie powinny zaskakiwać, jednakże księżna Kate i książę William niezwykle rzadko je sobie okazują. Mimo że para jest już małżeństwem od 11 lat, to taki widok wciąż rozgrzewa do czerwoności tabloidy.

Książę William i księżna Kate: Ślub

Para zaręczyła się w 2010 roku w Kenii, a rok później stanęła na ślubnym kobiercu. Wielka uroczystość odbyła się 29 kwietnia w Opactwie Westminsterskim. Zaślubiny książęcej pary były w Wielkiej Brytanii ważnym świętem - ustanowiono wówczas nawet dzień wolny od pracy.

Tysiące Brytyjczyków wyszło na ulicę. Szacuje się, że około 500 000 poddanych królowej Elżbiety II zgromadziło się pod Pałacem Buckingham. Transmisję z wydarzenia miało zaś obejrzeć ponad 2 miliardy widzów na całym świecie.

Równie imponująco przedstawia się lista gości. Na ślub było zaproszonych ponad 1900 osób. Na liście nie zabrakło także znanych nazwisk. Pojawili się m.in. Beckhamowie, Elton John, Rowan Atkinson, czy członkowie europejskich rodzin królewskich.

Zobacz też:

Elon Musk potwierdza doniesienia tabloidów o narodzinach bliźniaków! Nie zamierza poprzestać na dziesięciorgu dzieci...

Ołena Zełenska opowiedziała o rodzinnym dramacie podczas wojny w Ukrainie. Te słowa rozdzierają serce! Czytaj więcej na https://pomponik.pl

Kinga Rusin zaskoczyła metamorfozą. Pokazała zdjęcie i... trudno ją rozpoznać!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy