Reklama
Reklama

Książę Harry jest już wyczerpany! Wstrząsające doniesienia z USA o mężu Meghan Markle!

Książę Harry (37 l.) jest w kiepskim stanie. Zagraniczne tabloidy donoszą, że mąż Meghan Markle jest strasznie zmęczony i uważa swoje życie za koszmar. Co tam się dzieje?!

Książę Harry i Meghan Markle chcieli usunąć się z medialnego świecznika i w tym celu przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Niestety okazało się, że ten ruch tylko rozjuszył tabloidy na całym świecie. Nie pomógł im również wywiad u Oprah, który na wiele miesięcy rozgrzał prasę i wszystkich sympatyków rodziny królewskiej.

Mimo że od czasu przeprowadzki do Kalifornii, Harry pojawił się na Wyspach tylko dwa razy, to wciąż wzbudza wielkie emocje. Za pierwszym razem przyjechał na pogrzeb księcia Filipa, a za drugim na uroczyste odsłonięcie pomnika ku pamięci księżnej Diany.

Harry i Meghan przeprowadzając się za ocean, przekonywali, że to wszystko dla dobra ich dzieci. Chcą zapewnić im bowiem w "miarę normalne" dzieciństwo. Nie da się ukryć, że idzie im całkiem nieźle, bo do dzisiaj nie wiadomo, jak wygląda mała Lilibet i jak zmienił się Archie.

Reklama

Harry ma już dosyć!

Teraz "New Idea" donosi, że Harry jest zmęczony nowym życiem. Okazuje się, że konflikty rodzinne spędzają mu już sen z powiek. Niedawno w Pałacu Kensington odbyło się przyjęcie dla darczyńców, którzy pomogli sfinansować pomnik księżnej Diany. Na wydarzeniu nie pojawił się Harry z małżonką, bowiem - jak poinformowali - chcieli uniknąć zbędnego rozgłosu.

Niektórzy sugerują jednak, że prawdziwy powód był zupełnie inny. Reporter królewski Duncan Lacrombe wyjawił, że para nie pojawiła się w Anglii przez... Meghan! Ponoć żona Harry’ego boi się stanąć oko w oko z księżną Kate, po tym, jak opowiadała o niej u Oprah.

"New Idea" donosi, że Harry ma uświadamiać sobie, że jego życie zamieniło się w koszmar, a odejście z rodziny królewskiej nie tak miało wyglądać. 

Plotki głoszą, że jest wykończony wydarzeniami z tego roku: kłótnią z Williamem, burzą, która rozpętała się wokół imienia jego córki, zainteresowaniem mediów po wywiadzie u Oprah, a także pogrzebem dziadka i odsłonięciem pomnika mamy.

Jak myślicie, czy w tych plotkach jest, chociaż ziarnko prawdy? Nie da się ukryć, że magazyn już kilkukrotnie koloryzował rzeczywistość... A może Harry faktycznie jest nieszczęśliwy?

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle wybrali kostium dla Archiego! Uroczy!

Królowa Elżbieta znów odwołała spotkanie! Pałac ukrywa prawdę?!

Seksowna Julia Kamińska! Aktorka nie przestaje kusić fanów

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama