Reklama
Reklama

Książę Andrzej przejmie fikuśny dom Meghan i Harry'ego! Będzie opływał w luksusy?

Książę Andrzej niebawem zamieszka w rezydencji Frogmore Cottage, którą wcześniej zajmowali książę Harry i Meghan Markle, gdy przyjeżdżali z dziećmi, by uczestniczyć w ważnych wydarzeniach związanych z życiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Karol postanowił jednak ulokować w posiadłości swojego brata skandalistę, który nie będzie już tak hojnie opłacany przez Pałac Buckingham i może nie być go stać na mieszkanie w Royal Lodge. Już wiadomo, jakie luksusy czekają na Andrzeja za zamkniętymi drzwiami. Harry i Meghan nieźle się urządzili!

Książę Andrzej zamieszka w domu Meghan i Harry’ego!

Według informacji przekazywanych przez brytyjskie media, 63-letni książę Andrzej, skompromitowany brat króla Karola, otrzymał ofertę zamieszkania we Frogmore Cottage i uznania ją za swoją nową rezydencję po tym, jak od 2004 roku zamieszkał w Royal Lodge.

Książę Andrzej ma możliwość przeniesienia się do Frogmore Cottage, od momentu, gdy na początku tego miesiąca rzecznik Archewell potwierdził, że książę Harry i Meghan Markle zostali "poproszeni o opuszczenie swojej rezydencji we Frogmore Cottage". Para mieszkała w posiadłości przez pięć miesięcy w 2019 roku, kiedy byli pracującymi członkami rodziny królewskiej.

Reklama

Frogmore Cottage - jak wygląda dom Meghan i Harry’ego?

Para miała otwartą kuchnię z dużym barem śniadaniowym, z luksusowymi marmurowymi blatami i szafkami z ciemnego drewna. Okrągłe uchwyty zamocowane przy szufladach i szafkach były w modnym złotym kolorze, aby nadać całej przestrzeni bardziej współczesny wygląd. Detale można zauważyć na zdjęciach, które Meghan i Harry pokazali w dokumencie Netflixa.

Na barze śniadaniowym stał również przezroczysty szklany wazon wypełniony kwiatami, na którym księżna Sussex pochylała się, by pocałować ukochanego męża. Bar śniadaniowy służył im również jako stylowe miejsce do serwowania posiłków gościom, a także mieścił wyjątkową srebrną umywalkę, która wygląda bardzo efektownie.

Para wybrała trzy identyczne metalowe lampy industrialne na suficie, które zrównoważyła oświetleniem paskowym, aby nadać salonowi na otwartym planie bardziej stonowany wygląd.

We Frogmore Cottage znajdowała się ponadto dodatkowa lada do przygotowywania posiłków. Co więcej, Harry i Meghan umieścili w ścianie elegancką czarną kuchenkę mikrofalową i zainstalowali pastelowe kafelki, aby chronić ściany przed zabrudzeniami.

Harry i Meghan skorzystali z jej pomocy. Udekorowała im dom!

Kiedy książę i księżna udostępnili zdjęcia z pierwszych urodzin księżnej Lilibet Diany w zeszłym roku, by dać możliwość zajrzenia do ich rezydencji Frogmore Cottage wszystkim fanom royalsów.

Uważa się, że książę i księżna zorganizowali rocznej Lilibet miłe przyjęcie w ogrodzie w ich dawnej rezydencji w posiadłości Windsor wraz z tortem urodzinowym, balonami, grami i jedzeniem piknikowym. Udostępniono wiele zdjęć z tego wydarzenia, które pokazywały wspaniałą część dzienną ich domu.

Księżna Sussex, księżniczka Lilibet i grupa przyjaciół stali pod kinkietem oświetlającym dzieło sztuki wiszące na ścianie. Zgodnie z elegancką estetyką Meghan, oświetlenie galerii wykonano w stylu industrialnym.

Za wygląd posiadłości odpowiada Vicky Charles, główna dekoratorka w klubach Soho House, która została zatrudniona przez Meghan w 2019 roku. Kobieta była odpowiedzialna za architekturę lokalizacji Soho House w Malibu, Chicago i Barcelonie.

Książę Andrzej zajmie fikuśne gniazdko Meghan i Harry’ego

Od 2002 roku książę Andrew przebywa w Windsor's Royal Lodge, sporej rezydencji z 31 sypialniami, lecz według ostatnich doniesień, może się to zmienić. Jak donosi BBC, król Karol może bowiem zmniejszać roczne wynagrodzenie Andrzeja "co może sprawić, że jego brat nie będzie mógł sobie pozwolić utrzymanie bieżących kosztów domu".

Królowa Elżbieta podarowała dom księciu i księżnej Sussex w prezencie, a oni później zwrócili koszty renowacji po opłaceniu ich z Sovereign Grant.

Rodzina Sussex podobno spodziewała się, że nadal będzie miała swoje miejsce do życia w Frogmore Cottage, aby zawsze mieć gdzie się zatrzymać, gdy przyjadą z wizytą do royalsów.

Ale biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan mieszkają w Montecito w Kalifornii i nie zaprzątają sobie głowy odwiedzaniem rodziny królewskiej, ich dom zostanie przekazany w ręce Andrzeja. Nie jest jednak powiedziane, że brat króla będzie tam mieszkał przez cały czas.

Zobacz też:

Harry i Meghan nie usiądą obok pozostałych członków rodziny królewskiej podczas koronacji? Jest głos eksperta

Księżna Diana nienawidziła niań Williama i Harry'ego. Skończyło się traumą

Książę Harry żyje w niepewności? Losy jego wizy do USA właśnie się ważą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | książę Andrzej | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy