Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę Albert II wypina brzuch na urodzinach sportowca

Książę Monako Albert II (59 l.) i księżna Charlene (39 l.) pojawili się na urodzinach norweskiego siatkarza Jana Kvalheima.

Impreza zorganizowana została w kurorcie Kragero i rozpoczęła się meczem siatkówki plażowej. 59-letni książę zaprezentował się obecnym na wydarzeniu fotoreporterom bez koszulki, prężąc do obiektywów swoje krągłości.

Reklama

Charlene wyglądała na smutną i stroniła od towarzystwa. Czy parze udało się zażegnać małżeński kryzys, o którym jeszcze kilka miesięcy temu rozpisywały się tabloidy, tego nie wiadomo.

Monakijska księżna miała wówczas wyprowadzić się z pałacu i odmówić pełnienia książęcych obowiązków. Nie pojawiła się również na corocznym Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym w Monte Carlo.

Żadna ze stron do dziś nie skomentowała medialnych doniesień.

Najsmutniejsza panna młoda

Nad małżeństwem książęcej pary od początku pojawiały się czarne chmury.

Dzień przed ceremonią ślubną wyszło bowiem na jaw, że Albert II zostanie ojcem po raz trzeci.

Charlene chciała wówczas wyjechać z Monako, ale służby dworskie odnalazły ją na lotnisku w Nicei i przekonały do powrotu. Choć para doczekała się bliźniaków, nigdy nie było widać między nimi uczucia i bliskości.

Albert II ma na koncie liczne romanse z mniej lub bardziej znanymi paniami, m.in. aktorką Catherine Oxenberg, modelkami Brooke Shields, Claudią Schiffer, Naomi Campbell i siostrą obecnej królowej Hiszpanii Letizi - Telmą Ortiz.

Do tego ma dwoje nieślubnych dzieci: syna Aleksandra ze stewardesą Nicole Coste i córkę Jasminę z Tamarą Rotolo, z którą wdał się w przelotny romans w 1991 roku podczas turnieju tenisowego.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje