Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba zmienił zawód? To już koniec jego kariery wokalnej? To musi być żart

Krzysztof Skiba (57 l.) ogłosił 1 kwietnia, że wkrótce obejmie funkcję dyrektora. Czy był to tylko żart?

Krzysztof Skiba: idą zmiany

Krzysztof Skiba w ostatnich latach zdecydowanie rzadziej pojawiał się w przestrzeni publicznej. Piosenkarz, którego przeboje takie jak: "Makumba" (posłuchaj!), "Rudy się żeni" czy "Dres" (posłuchaj!) znają wszyscy, powiedział "Faktowi", że będzie dyrektorem jednego z polskich muzeów. Był to oczywiście żart z okazji Prima Aprilis.

Reklama

Piosenkarz mówił, ze będzie musiał nieco zmienić swoje życie.

Wokalista Bic Cyca nie zastanawiał się długo nad tą propozycją. 34-letnie doświadczenie na krajowych estradach sprawiło, że jak mało kto zna polski przemysł muzyczny. Z pewnością będzie umiał wykorzystać swoją wiedzę w nowej pracy.

Jak się później okazało, opublikowany 1 kwietnia wywiad był wyłącznie żartem ze strony piosenkarza. Oznacza to, że fani Big Cyca mogą spać spokojnie, ponieważ Skiba wcale nie zmienia zawodu. 

Krzysztof Skiba zmienił zawód?

Krzysztof Skiba w primaaprilisowym wywiadzie twierdził, że ma już swoje pomysły na poprowadzenie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Piosenkarz jak zawsze jest pełen optymizmu i wierzy, że praca przyniesie mu wiele satysfakcji i radości.

Do tej pory piosenkarz mieszkał w Trójmieście. Jego nowa, hipotetyczna praca znajduje się na drugim końcu Polski. W związku z tym, artysta musiałby zdecydować się na przeprowadzkę.

Czytając wywiad z Krzysztofem Skibą, fani piosenkarza z pewnością mogli czuć się zaniepokojeni sądząc, że ich idol nie będzie miał już dość czasu na koncerty. Gwiazdor zapewniał jednak, że zdoła pogodzić wszelkie obowiązki. Z myślą o trasach koncertowych będzie brał urlopy. Ale czy to wszystko jest prawdą?

W rozmowie z "Faktem" Krzysztof Skiba podkreślał, że Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu jest jednostką niezależną w stosunku do festiwali oraz samej Telewizji Polskiej. Niemniej jednak, padło pytanie o prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Czy Skiba byłby skłonny podać mu rękę?

Jak na razie, na oficjalnej stronie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu brakuje informacji o tym, aby Krzysztof Skiba miał objąć stanowisko dyrektora. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarzowi udało się nabrać internautów. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek cały czas udawała? Ekspert wyjawił niewygodną prawdę

Była Miss Polonia Janna Gapińska jest milionerką i ma poważne problemy z synami...

Aleksandra Żebrowska świętuje 35. urodziny i pozuje z ciążowym brzuszkiem

Wojna w Ukrainie. Nowe amerykańskie sankcje zabraniają wszelkich inwestycji w Rosji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama