Reklama
Reklama
Tylko u nas

Krzysztof Rutkowski przerwał milczenie. Wiemy, kto go wesprze w "TzG"

Krzysztof Rutkowski (62 l.) to jeden z najbardziej znanych detektywów w Polsce. Popularny 62-latek zajmuje się nie tylko rozwiązywaniem trudnych spraw kryminalnych, ale również znany jest z tego, że doskonale umie odnaleźć się w show-biznesie. Niedawno media obiegła informacja, że wystąpi w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Detektyw zdradził, kto będzie go wspierać.

Kilka godzin zostało do nowego sezonu jednego z największych show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". To właśnie w nim zobaczymy znanego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który wystąpi w parze z Sylwią Madeńską.

Reklama

Przed premierą pierwszego odcinka udało nam się porozmawiać z Krzysztofem i zapytać o kilka ważnych kwestii. Popularny 62-latek zdradził nam nawet, kto będzie mu kibicować na widowni.

Krzysztof Rutkowski zdradził, kto będzie go wspierać

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z dziennikarzem serwisu pomponik.pl wyjawił, że na parę godzin przed planowaną premierą show Polsatu wcale nie czuje stresu. Detektyw przyznał również, że swój udział w programie traktuje jak zabawę.

Nie ma najmniejszego stresu. Jest zabawa - powiedział Rutkowski.

W dalszej części wywiadu Krzysztof zdradził nam, że z publiczności będzie wspierać go wspierać nie tylko najbliższa mu rodzina, ale również przyjaciele. Okazuje się, że niektórzy przyjechali z bardzo daleka, aby mu kibicować.

Krzysztof Rutkowski - życie prywatne i kariera

Krzysztof Rutkowski urodził się 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie. Od 1988 do 1990 roku był dyrektorem agencji ochroniarskiej. W 1990 roku w Austrii założył własną agencję detektywistyczną.

Od 1990 do 2001 roku był właścicielem Biura Detektywistycznego "Rutkowski", w 2002 został właścicielem Biura Doradczego "Rutkowski". Współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu "Detektyw", dokumentującego wybrane akcje jego biura.

W 2019 roku zawarł związek małżeński z Mają Plich, z którą ma syna Krzysztofa Jerzego.

Wystąpił w serialu "Sukces" oraz filmie "Gulczas, a jak myślisz...".

Zobacz też:

Krzysztof Rutkowski zlecił Katarzynie Dowbor ważne zadanie. Jak się z niego wywiązała?

Krzysztof Rutkowski pozwoli stylistom dotknąć swoich włosów? "Ale po co!?"
Krzysztof Rutkowski nie zachowa pieniędzy z "TzG". Wiemy, na co je przeznaczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Krzysztof Rutkowski | Sylwia Madeńska
Reklama
Reklama
Reklama