Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Krzysztof Rutkowski pozwoli stylistom dotknąć swoich włosów? "Ale po co!?"

Krzysztof Rutkowski niedawno potwierdził swój udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Praktykujący kontrowersyjne metody śledcze "detektyw" znany jest ze swojej charakterystycznej fryzury. Czy na potrzeby tanecznego show zgodzi się na zmianę wizerunku? W rozmowie z Pomponik.pl udzielił niejednoznacznej odpowiedzi...

Krzysztof Rutkowski na temat zmiany wizerunku. Pozwoli stylistom dotknąć swoich włosów? "Ale po co!?"

Krzysztof Rutkowski to postać jedyna w swoim rodzaju, nie tylko jeśli chodzi o metody "detektywistycznej" pracy, ale i swojego wizerunku. Właściciel wyjątkowo starannej fryzury jest bardzo przywiązany do swojego image'u i unika rozmów wprost na temat niecodziennego uczesania. Jak powszechnie wiadomo, udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nieraz wymaga od uczestników szczególnych kostiumów, a czasem zmian w wyglądzie. Krzysztof Rutkowski zapytany przez dziennikarza Pomponik.pl o to, czy jest gotowy poświęcić swoją fryzurę, na rzecz udziału w tanecznym show udzielił wymijającej odpowiedzi.

Reklama

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski prywatny "detektyw". Wielokrotnie występował w telewizji w charakterze eksperta od spraw "nierozwiązywalnych". Próbował rozwikłać zagadkę m.in. "afery podsłuchowej" z udziałem Kasi Cichopek, był zaangażowany w poszukiwania małej Madzi oraz próbował odnaleźć Iwonę Wieczorek.

Kolejny sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" już jesienią w stacji Polsat. Poprzednie edycje show dostępne są na PolsatGo (tutaj).

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Krzysztofem Rutkowskim można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Robert Makłowicz nazywany "zdrajcą": "Podałbym chętnie do sądu". Chodzi o TE słowa

"Pytanie na śniadanie" powiększa się! Kolejna utytułowana miss dołącza do zespołu. Czyżby zabrakło dziennikarzy?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy