Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski odejdzie od Mai? Zagroził jej!

Chyba wszyscy pamiętają zaręczyny Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) i Mai Plich (32 l.). Słynny detektyw oświadczył się ukochanej na wizji, podczas programu „Skandaliści”. Teraz jednak możemy nie doczekać się ślubu tej barwnej pary.

Detektyw swego czasu był bardzo rozchwytywany przez płeć przeciwną, a kobiety niemalże biły się o to, by spędzić życie u jego boku. Bój ten wygrała finalnie Maja Plich. Tak się przynajmniej mogło wydawać.

Para nawet doczekała się potomka, Krzysztofa Juniora. Detektyw-celebryta, pragnąc stworzyć mu pełną rodzinę, oświadczył się swojej ukochanej, podając przy okazji w telewizji datę ślubu. Oczywiście Maja utrzymywała, że o niczym nie wiedziała, także o terminie ślubu.

Reklama

Teraz detektyw przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę i w jednym z programów zasugerował, że między nim a Majką nie układa się najlepiej.

"Sytuacja w tym momencie zaczyna dobiegać do takiego etapu, być może końcowego..." - powiedział w programie "Kossakowski. Być jak...", wprawiając w osłupienie prowadzącego.

Powodem ponoć ma być zazdrość Majki i to, że nie akceptuje ona innych kobiet w życiu Krzyśka.

"Słuchaj, być może się sytuacja poprawi, być może ona zmieni swój stosunek, bo jej powiedziałem: Jeżeli ty nie zmienisz pewnych zachowań, to ja odejdę. Jeżeli masz tylko żal, który jest wynikiem zdjęcia, że tu byłam w ciąży, a tu byłeś z tą widziany tu i tkwi to w tobie..." - dodał na koniec rozmowy.

Jak widać, sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nowe wieści, które detektyw i jego (jeszcze) partnerka publikują w mediach społecznościowych. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje