Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk Junior: Niebywałe, jak teraz żyje! Burza w sieci po publikacji filmiku

Krzysztof Igor Krawczyk (48 l.) cały czas walczy o pieniądze ze spadku po zmarłym w kwietniu legendarnym ojcu. We wszystkich działaniach wspiera go nowa ukochana Katarzyna. Syn Krawczyka w ostatnim czasie zaczął także oddawać się pasji, jaką jest muzyka. Mało kto wie, ale Krzysztof Junior zaczął koncertować! Dowodem na to są filmiki opublikowane w internecie!  

Ostatni czas dla Krzysztofa Igora Krawczyka był wyjątkowo trudny. W kwietniu pożegnał ukochanego tatę, a potem przyszło mu zmierzyć się z walką o spadek i problemami życia codziennego.

48-latek nie ma własnego domu i ubiega się o mieszkanie komunalne w Łodzi. Dodatkowo cierpi na padaczkę pourazową, która jest konsekwencją spowodowanego wypadku przez nieżyjącego już piosenkarza. 

Stan zdrowia Krzysztofa Juniora nie pozwolił mu na podjęcie pracy, dlatego utrzymuje się ze skromnej renty. W codziennym życiu od pewnego czasu pomaga mu jego nowa ukochana Kasia. 

Reklama

To właśnie z tajemniczą blondynką spędził urlop nad Polskim morzem. Jak donosi "Rewia", zakochani poznali się w łódzkim Stowarzyszeniu Studio Integracji. Katarzyna wspiera Krzysztofa i towarzyszy mu na rozprawach sądowych związanych z walką o spadek. 

Ukochana Krzysztofa Igora zachęcała go również do tego, by nie wstydził się realizować marzeń związanych z muzyką.

Krzysztof Krawczyk Junior koncertuje!

Syn zmarłego Krawczyka odziedziczył po ojcu miłość do koncertowania. Krzysztof Junior chce dzielić się z ludźmi swoją pasją, dlatego w ostatnim czasie zaczął koncertować! 

Mężczyzna wystąpił na festiwal Food Truck w Radomsku, gdzie dla zgromadzonej publiczności dał koncert.

Podczas koncertu towarzyszyła Krawczykowi Juniorowi ukochana Kasia.

Pod opublikowanymi na Facebooku filmikami z koncertu 48-latka wybuchła prawdziwa burza. Część obserwatorów Krawczyka Juniora skrytykowała go za brak umiejętności wokalnych i próbę lansowania się na śmierci ojca. 

Z kolei pozostali trzymają kciuki za Igora i cieszą się, że znalazł w życiu coś, co sprawia mu prawdziwą radość.

Myślicie, że Krzysztof Igor Krawczyk wkrótce zacznie organizować profesjonalne koncerty?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior | Ewa Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy