Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przepowiada wizję "nowej rzeczywistości". Ludzie przecierają oczy ze zdumienia

Krzysztof Jackowski (59 l.) opublikował najnowszą przepowiednię, a jego fani przecierają oczy ze zdumienia. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że obudzimy się w "nowej rzeczywistości".

Krzysztof Jackowski należy to ścisłej czołówki polskich profetów obok takich osób jak Aida Kosojan-PrzybyszAnna Kempisty, czy Wojciech Glanc. Choć większość jego wizji nie jest optymistyczna, to fanów oglądających jego kanał na YouTube nie brakuje. Tym razem jasnowidz powraca z przestrogą na najbliższy czas.

Reklama

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Jeszcze niedawno Krzysztof Jackowski wspominał o wybuchach lub serii wybuchów. Nie podaje konkretnych informacji, czy może to się zadziać w Polsce, czy może raczej w Ukrainie. 

"Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze" - zaznaczył.

Podczas swojej transmisji przepowiedział, że widzi zagrożenie dla mieszkańców południowo-wschodniej Polski. W strachu ludzie będą emigrować do drugiego końca Polski.

Krzysztof Jackowski przepowiada wizję "nowej rzeczywistości"

Nie zabrakło w przepowiedni Jackowskiego nawiązania do rządu i obecnej sytuacji gospodarczej. Jasnowidz twierdzi, że będziemy musieli się zmierzyć z "nową rzeczywistością", która powiązana jest z obecną władzą.

Przypominamy, że wszelkie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego należy traktować z dystansem. Nie wszystkie wizje się sprawdzają lub mają przełożenie w naszym życiu.

Zobacz też:

Jackowski wyjawił, co czeka Polaków

Krzysztof Jackowski przestraszył się własnej wizji

Krzysztof Jackowski mówi, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Wstrząsająca teza

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy