Reklama
Reklama

Jackowski z niepokojem ujawnia kolejną przepowiednię. Już w grudniu odczujemy pierwsze skutki

Krzysztof Jackowski zdradził, jaka będzie pogoda w zimę 2022 w Polsce. Czy w tym roku doczekamy się śniegu, a niska temperatura da się nam we znaki? Czy może zupełnie odwrotnie, będzie cieplej i deszczowo? Zobaczcie najnowszą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa.

Niepokojąca wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych wizjonerów w Polsce. Nazywany jest również jasnowidzem z Człuchowa. Jego przepowiednie są cyklicznie publikowane na kanale na Youtube.

Ostatnio Jackowski zapowiadał, że zimą czekają nas ważne wydarzenia. Mówił o "kompletnym chaosie" i dezorientacji, ponieważ będzie się działo kilka rzeczy naraz i "nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka".

Reklama

Wspominał też o nowych decyzjach rządu, które mają mieć związek z niedostatkiem i wysokimi cenami. "Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju" - przestrzegał.

Maja zostać wprowadzone w trybie pilnym zarządzenia, które przez część Polaków będą postrzegane, jako ograniczanie naszych praw. "Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne" - wyjaśnia.

Jasnowidz widział też katastrofę... Zobaczył m.in. puste szkoły i ogromne kolejki. Ma powstać nowy rodzaj służb, nazwany przez Jackowskiego "policją neutralną": "te oddziały będą ogólnie pilnowały jakiegoś dziwnego porządku. Dosłownie tak to czuję".

Jaka będzie pogoda w zimę 2022 w Polsce?

W ostatniej rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski przyznał, że nie myślał jeszcze o pogodzie w zimę 2022. Jednak ma przeczucie, że zima będzie w tym roku krótka. 

"Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku" - podsumował.

***

Zobacz też:

Jackowski wyjawił, co czeka Polaków

Krzysztof Jackowski przestraszył się własnej wizji

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy