Reklama
Reklama
Tylko u nas

Krzysztof Ibisz zdradził, do czego nakłoniła go żona. Mało kto się tego spodziewał [POMPONIK EXCLUSIVE]

Krzysztof Ibisz (58 l.) to jeden z najbardziej znanych prezenterów w Polsce. W show-biznesie 58-latek obecny jest od wielu lat. Nie od dziś wiadomo, że z racji wykonywanego zawodu musi o siebie cały czas dbać. Odpowiednio dobrana dieta czy ćwiczenia na siłowni to jego sposób na zachowanie młodego wyglądu. Niedawno w związku z premierą jego najnowszego przedsięwzięcia postanowił opowiedzieć o tym, jak jego ukochana wpłynęła na zmianę jego złych nawyków.

Krzysztof Ibisz - kariera i życie prywatne

Krzysztofa Ibisza znają praktycznie wszyscy Polacy. Od wielu lat prowadzi teleturnieje oraz programy rozrywkowe. 58-latek ma znakomitą dykcję, cechuje go wysoka kultura osobista, a także miła osobowość - nic więc dziwnego, że jest ulubieńcem widzów.

Ibisz był żonaty z Anną Zejdler-Ibisz i Anną Nowak-Ibisz. Z tych związków doczekał się dwóch synów. Od ponad roku tworzy szczęśliwe małżeństwo z Joanną KudzbalskąW połowie września 2023 roku na świat przyszedł ich syn.

Reklama

Krzysztof Ibisz opowiedział, czego oduczyła go żona

Krzysztof Ibisz wraz z ukochaną żoną Joanną Ibisz jakiś czas temu promowali swój nowy projekt. "Dobre życie by Ibisz" ma być ich edukacyjnym podcastem, do którego będą zapraszać różnych gości, rozmawiać z nimi, a także inspirować do tego, by "żyć dobrze".

W trakcie rozmowy z Krzysztofem Ibiszem oraz jego żoną zapytaliśmy o to, jakie nawyki w życiu prezentera wprowadziła Asia. Okazuje się, że para na samym początku przegadała wszystko to, co ma zamiar zmienić. Krzysztof z kolei przyznał się nam, że stara się mieć dobre przyzwyczajenia. Dodał jednak, iż jego żona zgłębia tajniki medycyny chińskiej, a co za tym idzie, stara się żyć w zgodzie z tą nauką. Joanna nakłoniła Krzysztofa do tego, by ten wcześniej kładł się spać.  Kolejnym przykładem na poprawę nawyków jest odkładanie telefonów na czas snu do innego pokoju.

"Bardzo dużo rozmawiamy i uważam, że podstawą dobrego związku jest rozmowa. Ja staram się mieć dobre nawyki i cały czas je szlifować. Staram się, żeby to życie było dobre. Asia nauczyła mnie wielu dobrych nawyków. Na przykład z drugiej w nocy przestawiłem się na dwudziestą pierwszą, albo nawet wcześniej chodziliśmy spać. To wszystko po to, żeby łapać ten sen przed północą. Według medycyny chińskiej to jest najbardziej odżywczy sen. Odkładaliśmy też telefony do innego pokoju, żeby nie mieć ich w sypialni. Kupiliśmy też taki specjalny budzik, który budzi dźwiękiem lub światłem. Odstawienie telefonów do innego pokoju to jest jeden z dobrych nawyków. (...) Ale dobre relacje z ludźmi, to też jest dobry nawyk. Jedną z podstaw dobrego życia są właśnie takie relacje. Przyjaciele, rodzina, ludzie, którzy są blisko nas" - powiedział w rozmowie z nami Krzysztof Ibisz.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Krzysztof Ibisz zmiótł innych ze sceny

Krzysztof Ibisz aktualnie bierze udział w 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prezenter Polsatu w show radzi sobie doskonale. W pierwszym odcinku zaprezentował się jako Maciej Maleńczuk. Z kolei w drugim wcielił się w postać drag queen, Verki Serduchki. Jego występ okazał się hitem w mediach społecznościowych. Prezenter wygrał ten odcinek.

"Było mi tak miło, dostałem mnóstwo gratulacji, bardzo się ludziom podobało. Są virale na YouTubie i TikToku, ludzie śpiewają Verkę (...) Jest to bardzo miłe" - mówił Krzysztof w rozmowie z naszym reporterem.

Zobacz też:

Wielka sensacja w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po występie Krzysztofa Ibisza wszyscy zaniemówili

Ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dziarsko kroczy do lokalu Gesslera na wspólne oglądanie pierwszego odcinka. Dowbora z Rockiem poniosło!

Krzysztof Ibisz kończy 58 lat! Tak się zmieniał... ale czy na pewno się zmieniał?!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz | Polsat | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy