Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Ibisz zaśpiewa

Krzysztof Ibisz weźmie udział w zainicjowanym przez rapera Gorzkiego charytatywnym projekcie "Pomaganie jest TRENDY", do którego zaproszono czołowe osobistości ze świata telewizji, muzyki, filmu i sportu.

Akcja promuje działalność fundacji DKMS, zajmującej się ratowaniem życia osób chorych na nowotwory i rejestracją dawców szpiku. Nagraniu piosenki towarzyszy szeroko zakrojona akcja internetowa, dzięki której każdy, kto pomoże fundacji, będzie mógł wirtualnie zakupić jedno z państw świata (w tym wypadku Polskę).

Reklama

"Pomysł na zaproszenie do nagrania Krzysztofa Ibisza narodził się spontanicznie, zapraszałem go bowiem do odegrania roli we współprodukowanym przeze mnie i Pawła Bilskiego filmie 'SkarLans'" - opowiada inicjator projektu, Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz.

"Krzysiek na moją propozycję odpowiedział niemal natychmiast, co ucieszyło nie tylko mnie, ale również Kingę Dubicką z fundacji DKMS. Cieszę się, że w natłoku pracy nad filmem, wsparcie zaoferował nam również Paweł, który wyreżyseruje do nagrania teledysk".

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje