Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Ibisz założył psu konto na Instagramie!

Krzysztof Ibisz (52 l.) sprawił sobie półrocznego pieska, któremu założył... konto na Instagramie!

Dziennikarz dołączył do grona gwiazd posiadających czworonożnych pupili - w jego domu pod koniec ubiegłego roku pojawił się szczeniak rasy bulterier, któremu nadano imię Nicpoń.

Reklama

Ibisz twierdzi, że od dawna marzył o posiadaniu psa. Obawiał się jednak, że nie będzie w stanie zapewnić pupilowi odpowiedniej opieki ze względu na liczne obowiązki zawodowe i prywatne.

- Okazuje się, że można zorganizować sobie życie tak, że jest na wszystko czas. Uwielbiam spacery z nim, już nie mogę się doczekać, aż pójdziemy na długi spacer po Polu Mokotowskim - opowiada agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dodaje, że niedawno założył Nicponiowi na Instagramie specjalny profil, na którym dokumentuje postępy szczeniaka w nauce podstawowych komend, pierwszą kąpiel oraz wspólne spacery. Zdjęcia zamieszcza niemal każdego dnia.

- Posiadanie psa jest jedną z największych życiowych przyjemności. Daje taki rodzaj odstresowania, takie zajęcie się tylko nim, taki rodzaj niezwykłej energii i takiego fajnego, zwykłego życia, coś pięknego - mówi Krzysztof Ibisz.

Dziennikarz myśli już o kolejnym psie - także rasy bulterier.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje