Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof i Maja Rutkowscy zszokowali wyznaniem u Janachowskiej: "Mamy córkę". Ukrywali drugie dziecko?!

Maja Rutkowska (37 l.) i Krzysztof Rutkowski od wielu lat tworzą zgrane małżeństwo. Para chętnie pokazuje swoje prywatne życie w mediach społecznościowych i często opowiada o uczuciu, które ich połączyło. Owocem ich miłości jest syn Krzysztof junior, ale jak niedawno się okazało - zakochani mają również... córkę. Tym wyznaniem Maja wprawiła w osłupienie Janachowską!

Maja i Krzysztof poznali się w 2012 roku. Żona detektywa wspominała na łamach "Faktu", że zapoznał ich wspólny znajomy, gdy Maja potrzebowała pomocy detektywa, podczas prowadzenia swojego biznesu w Anglii.

Para od razu miała się ze sobą zaprzyjaźnić, a Rutkowska podkreślała, że doskonale się ze sobą dogadywali. Rok później na świat przyszedł ich syn Krzysztof Junior, a w 2019 roku para stanęła na ślubnym kobiercu.

Reklama

Zakochani powiedzieli sobie "tak", a zdjęcia z bajecznej uroczystości trafiły do sieci. Maja i Krzysztof są również nierozłączni zawodowo. Kobieta nigdy nie ukrywała, że zagadki detektywistyczne od zawsze były jej wielką pasją.

Maja zachwyca się detektywem Rutkowskim

Maja nie kryje również fascynacji starszym o 25 lat ukochanym. Celebrytka w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że detektyw jest "legendą za życia".

W rozmowie z tygodnikiem, zdradziła również przepis na udany związek. Przyznała, że niezwykle jest ważne wsparcie, które dają sobie nawzajem.

Rutkowscy ukrywali, że mają drugie dziecko?!

Okazuje się jednak, że mimo relacjonowania swojego życia w mediach społecznościowych - parze udało się ukryć bardzo ważny fakt. W programie Izabeli Janachowskiej wyjawili coś szokującego! Wiadomo, że para doczekała się wspólnego syna, a teraz Maja powiedziała o... córce!

Nie da się nie zauważyć, że wiadomość ta zszokowała Janachowską, która nie mogła ukryć zdziwienia. Nie wiadomo, czy para faktycznie miała jednak na myśli dziecko, czy może kolejny projekt lub jakiegoś futrzastego członka rodziny.

Próżno bowiem szukać również zdjęć Mai w błogosławionym stanie. Wszystko objaśni się w najnowszym odcinku programu.

Macie jakieś teorie?

Zobacz też:

Maja Rutkowska szczerze o związku z detektywem. Wbiła szpilę innym!

Cichopek i Kurzajewski na podsłuchu. Detektyw Rutkowski słyszał nagranie. Nie kryje obrzydzenia. "Jestem w stanie pomóc"

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizji
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Plich | Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy