Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Cugowski: Trzeci syn pójdzie w jego ślady?

Krzysztof Cugowski junior (20 l.) wokalistą? Oto, jakie zdanie ma na ten temat jego sławny tata!

Można napisać, że nazwisko Cugowski to już uznana marka na polskim rynku muzycznym.

Reklama

Wokalistą jest Krzysztof Cugowski (67 l.), ale w branży udzielają się też jego dwaj starsi synowie: Wojciech (41 l.) i Piotr (38 l.), którzy razem występują w zespole Bracia.

Krzysztof ma jeszcze trzeciego syna, Krzysztofa juniora (20 l.). Czy on też pójdzie w ślady sławnego taty i dwóch przyrodnich braci?

Na razie Krzysztof junior uczy się na Uniwersytecie Winchester w Wielkiej Brytanii. - Studiuję aktorstwo i teatr w Anglii. Próbuję swoich sił, może nie w muzyce, ale w podobnej branży - mówił w "Dzień Dobry TVN" Krzysztof junior.

- Mam nadzieję, że chociaż on będzie robił coś innego, bo wystarczy już trzech Cugowskich na scenie muzycznej - śmieje się Krzysztof Cugowski.

Ma też przekonanie, że Krzysztof junior w odpowiednim momencie podejmie decyzję, co chce robić w dorosłym życiu. Nie ukrywa jednak, że sam liczy na to, że najmłodszy syn nie postawi na karierę muzyczną.

Nie będzie to jednak łatwe, bo junior już kilka razy pojawił się na scenie i widać, że również w nim drzemie talent wokalny.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje