Reklama
Reklama

Krzan i Kubicka "położyły" już dwa swoje programy, a TVP ma dla nich nową pracę

Wszystko wskazuje na to, że "Rytmy Dwójki" mają szansę stać się telewizyjnym hitem. Świeży, pasjonujący format oraz prowadzące pełne charyzmy - czy to wystarczy? Przekonamy się już niedługo. Póki co sprawdźmy, kto wystąpi w programie.

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej w "Rytmach Dwójki"

Gwiazdy, które zobaczymy w “Rytmach Dwójki", to doprawdy zacne grono. Wśród nich znalazła się Edyta Górniak, o której mówi się, że ma być główną gwiazdą widowiska, a także Natasza Urbańska, Marek Piekarczyk, Lanberry czy duet Tomsona z Baronem. Marek Sierocki dodatkowo wprowadzi widzów w historię piosenek, dzięki czemu dowiemy się więcej o prezentowanych utworach.

Reklama

"Rytmy Dwójki": Iza Krzan i Sandra Kubicka zostały prowadzącymi

Dwie prezenterki Iza Krzan i Sandra Kubicka zostaną głównymi prowadzącymi program. Ich wcześniejsze doświadczenia z "Kamper Polska" oraz "Love Me Or Leave Me" mogą jednak nie napawać optymizmem, gdyż obydwie produkcje zostały ostatnio zdjęte z anteny, ze względu na niską oglądalność. Miejmy nadzieję, że tym razem poradzą sobie o wiele lepiej.

O co chodzi w nowym programie "Rytmy Dwójki"?

Program ma za zadanie wybrać najpiękniejszą polską piosenkę począwszy od okresu międzywojennego. Znani artyści w duecie z uczestnikami znanych programów, takich jak "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" czy "Tak to leciało!", będą rywalizować, prezentując te utwory. Ostateczny werdykt w finale zostanie wydany przez samych widzów.

Zobacz też:

Kubicka przerywa milczenie. Szokuje wyznaniem o byciu mamą

Kubicka "przepłakała całą noc". Szokujące wieści o nowotworze. To nie plotki

Wielkie poruszenie w "Pytaniu na śniadanie". Kammel już tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o swoich uczuciach do Izy Krzan

Rozpromieniona Krzan urządziła się w niesamowicie przytulnym mieszkaniu. Zajrzeliśmy nawet do jej sypialni

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy