Reklama
Reklama

Krystyna Janda przyjęła czwartą szczepionkę przeciw COVID-19. Oto co stało się potem!

Krystyna Janda (69 l.) podzieliła się na swoim Facebooku radosną nowiną. Okazuje się, że aktorka przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Z pozoru niegroźny post, wzbudził wiele emocji wśród obserwatorów gwiazdy. Nie wszystkim spodobało się, że aktorka rozgrzebuje temat szczepionek...

Na początku 2021 r. wybuch duży skandal związany z podaniem szczepionki przeciw COVID-19 wybranej grupie znanych osób. Wśród nich byli m.in. Leszek Miller, Andrzej Seweryn, Krzysztof Materna. 

Szczepionki dla znanych

W tym wysublimowanym gronie nie zabrakło również Krystyny Jandy. Wówczas szczepionki miały trafiać do medyków oraz pracowników służby zdrowia, dopiero później miały zostać dostarczone reszcie społeczeństwa. 

Reklama

Jak się jednak okazuje, kilkoro spośród polskich celebrytów otrzymało dawkę pożądanego specyfiku, a to wzburzyło opinię publiczną.

Pojawiały się głosy, że gwiazdy wykorzystały swoją popularność do zdobycia korzyści. Za podanie szczepionek miał być odpowiedzialny Warszawski Uniwersytet Medyczny, który utrzymywał, że w ten sposób próbował promować szczepienia wśród Polaków. 

Rzecznik rządu jednak zaprzeczył tym doniesieniom, zaznaczając, ze WUM nie bierze udziału w ich kampanii.

Dziś brzmi to dość zabawnie, biorąc pod uwagę, jak szybko Polakom przeszła ochota na szczepienie, bo zaczęli bagatelizować "pocovidowe powikłania", o których ciągle się słyszy. 

Krystyna Janda przyjęła czwartą dawkę szczepionki

Krystyna Janda nie ukrywa, że szczepienia uważa za coś dobrego i ważnego. Niejednokrotnie nakłania w swoich wypowiedziach do dbania o zdrowie.

"Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni" - mówiła sława w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka konsekwentnie podchodzi do swoich deklaracji i regularnie się szczepi, gdy tylko jest taka możliwość. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Jej obserwatorzy i miłośnicy od razu pochwalili ruch swojej gwiazdy. Niektórzy pisali, że planują pójść w jej ślady.

"Brawo, niech dobra idea dotrze pod strzechy. Ja też 4x mam za sobą",

"Jest pani naszym dobrem narodowym brawo",

"Zapisałam się na czwartą dawkę. Pozdrawiam panią i zdrowia życzę" - czytamy w komentarzach.

Były też jednak głosy antyszczepionkowców, którzy nieco szydzili z Jandy i jej wpisu o czwartej dawce.

"Z całego serca współczuję, ale to Pani wybór, który ja szanuję . Każdy jeszcze ma wolną wolę. Pozdrawiam serdecznie i najważniejsze, abyśmy dbali o swój układ immunologiczny", "Nie rozumiem, dlaczego trzeba się publicznie chwalić czy jestem zaszczepiona, czy nie ... świat zwariował" - pisali inni. 

Zobacz też:

Krystyna Janda - poznaj jej rodzinę

Krystyna Janda pokazała "paragon grozy" z apteki

"Wiadomości" szydzą z wakacji Krystyny Jandy! "Za granicą zdrowego rozsądku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy