Reklama

Reklama

Reklama

Krystyna Demska trafiła do szpitala! Może liczyć na wsparcie męża, Daniela Olbrychskiego

Daniel Olbrychski (71 l.) i jego żona Krystyna Demska (61 l.) przeżywają teraz trudne chwile. Niedawno kobieta przeszła operację i teraz porusza się o kulach. Na szczęście ma u boku kochającego męża, który wyręcza ją ze niemal wszystkich obowiązków.

Daniel Olbrychski nigdy nie zapomni żonie, jak bardzo go wspierała w trudnych dla niego chwilach. Gdy wyszło na jaw, że prowadził samochód po spożyciu alkoholu, spadła na niego lawina krytyki.

Krystyna Demska stała wówczas za mężem murem. Razem z nim pojawiła się w "śniadaniówce" i tam w rozmowie z dziennikarzami starała się usprawiedliwić ukochanego.

Tłumaczenia obojga nie przekonały wielu, ale za to oni sami przekonali się, że mogą na siebie zawsze liczyć. Niedawno to kobieta potrzebowała wsparcia Olbrychskiego.

Jak donosi "Super Express", żona aktora trafiła do szpitala! Miała problemy z poruszaniem się i konieczna była operacja biodra.Kilka dni po zabiegu wróciła do domu.

Reklama

Obecnie chodzi o kulach, więc Olbrychski opiekuje się nią ze szczególną troską, przejął także większość domowych obowiązków. Towarzyszył jej podczas ostatniej wizyty w klinice.

"Pani Krystyna przyjechała do lekarza, by sprawdzić, czy wszystko dobrze się goi. Na miejscu odbyła rehabilitację, gdyż w szpitalu spędzili ponad godzinę" - mówi informator tabloidu.

Przy takiej opiece z pewnością szybko dojdzie do zdrowia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy