Reklama
Reklama

Krystian Ochman uczcił urodziny starszej siostry. W tle napis „Wszystkiego najlepszego, s*ko”

Krystian Ochman (22 l.) po sukcesie odniesionym na Eurowizji 2022, na której zajął wysokie 12. miejsce, postanowił na trochę wyjechać z Polski i cieszyć się pięknem Stanów Zjednoczonych, które obecnie zwiedza. Wokalista udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie ze starszą siostrą, która miała niedawno urodziny. Co widać w tle? Widok może zaskoczyć!

Krystian Ochman świętuje urodziny siostry

Krystian Ochman jest związany z USA od urodzenia. Piosenkarz urodził się bowiem w miejscowości Melrose w stanie Massachusetts, a dorastał blisko Waszyngtonu. Jego rodzice przenieśli się do stanów, gdy w Polsce królował komunizm. Za wielką wodą odnaleźli szczęście.

Ochman chętnie przebywa za granicą, korzystając z każdej sposobności na spotkanie się z bliskimi. Rodzina zajmuje w jego życiu istotne miejsce. Młody wokalista boleśnie przeżył rozłąkę z bliskimi, gdy podczas pandemii COVID-19 nie mógł przez dwa lata opuścić Polski, w której rozwijał swoją karierę. Teraz nadrabia zaległości!

Reklama

Oprócz Krystiana para doczekała się również córki Natalii. To właśnie starsza siostra utalentowanego młodzieńca obchodziła niedawno urodziny. Nie zabrakło na nich sławnego brata.

Krystian uwiecznił niezapomniane chwile, a zdjęciem podzielił się ze swoimi fanami. W sieci zawrzało, a uwagę zwraca napis wiszący za rodzeństwem.

Chociaż Krystian złożył serdeczne życzenia siostrze pod zdjęciem, trudno zrozumieć obraźliwy napis za jej plecami. Co tam właściwie robił?

Krystian Ochman - kariera

Krystian Ochman jest wnukiem sławnego śpiewaka, Wiesława Ochmana. Bez wątpienia to właśnie po nim odziedziczył imponujący głos. To jednak przypadek sprawił, że jego kariera potoczyła się tak, a nie inaczej.

Okazuje się, że dopiero w liceum w USA Krystian Ochman miał okazję rozwinąć swoje umiejętności wokalne.

Od tamtej pory w życiu wokalisty wiele się zmieniło. Krystian wziął udział w konkursie Eurowizji 2022 w Turynie, gdzie zaprezentował się na wielkiej scenie przed niemalże całym światem, a jego utwór "River" cieszy się wielką popularnością. Często można go usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych.

Piosenkarz otrzymał złotą płytę za debiutancki album, zatytułowany jego nazwiskiem "Ochman", na tegorocznym festiwalu w Opolu. Jak zapewniał, to wydarzenie zmotywowało go do dalszego tworzenia.

"Jest mi strasznie miło, że sprzedaż płyty doszła do takiego stopnia. Dla mnie, tak czuję, jest to dopiero początek" - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz także:

Krystian Ochman w szpitalu. Co się dzieje?

Piotr Kraśko walczy o zdrowie. Żona pełna obaw: "Ma dla kogo żyć"

Wiemy, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak! Do tego odziedziczyła ogromny spadek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy