Reklama

Reklama

Reklama

"Królowe życia": Co się stało z "synową" Dagmary Kaźmierskiej? Znamy prawdę o nagłym zniknięciu Ewy!

Jeszcze kilka miesięcy temu Dagmara Kaźmierska rozpływała się w zachwytach, opowiadając o ukochanej swojego syna. Kontrowersyjna gwiazda „Królowych życia” z szemraną przeszłością na koncie nazywała Ewę „synową” i twierdziła, że Conan to prawdziwy szczęściarz, bo trafiło mu się jak ślepej kurze ziarno. Dziewczyna zniknęła jednak fanom z pola widzenia. Czyżby jej związek z Conanem był... ustawką na potrzeby programu?

Gdy jesienią zeszłego roku do grona gwiazd "Królowych życia" dołączyła tajemnicza Ewa, którą Dagmara Kaźmierska przedstawiła widzom jako dziewczynę swojego syna, w sieci natychmiast pojawiły się głosy, że to... aktorka wynajęta do zagrania ukochanej Conana.

Dagmara Kaźmierska: Okropne plotki o jej "synowe"

"Ciekawe, ile jej zapłacili za udział w programie?" - dopytywał się jeden z "fanów" kontrowersyjnego show.

"Piękna ustawka" - drwił inny.

Znaleźli się i tacy, którzy - znając kryminalną przeszłość Dagmary - ostrzegali Ewę przed "teściową".

Szybko okazało się, że Ewa i Conan naprawdę są w sobie zakochani i, ku wielkiej radości Kaźmierskiej, planują wspólną przyszłość. 

Reklama

O tym, jak bardzo do siebie pasują i jak świetnie się razem prezentują, widzowie "Królowych życia" mieli okazję przekonać się, oglądając poprzedni sezon programu. Ewa towarzyszyła bowiem Dagmarze i jej synowi podczas wyprawy do Barcelony.

"Piękna, mądra, elegancka i kochana. Mój syn to prawdziwy szczęściarz" - napisała "Królowa życia" na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała z Ewą na ulicy w stolicy Katalonii.

"Jak mój syn się z nią ożeni, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce. A jeśli będą mieli niedługo dzieci, to ja je będę bawić" - powiedziała "Faktowi" po powrocie z Hiszpanii, dodając, że byłaby najszczęśliwsza, gdyby Conan i Ewa szybko wzięli ślub.

Święta w egipskim kurorcie

Tymczasem wraz z końcem 11. sezonu "Królowych życia" Ewa... zniknęła fanom z pola widzenia, co hejterzy uznali za potwierdzenie tezy, że była jedynie "wynajęta" do zagrania roli dziewczyny Conana. 

Faktem jest, że wśród zdjęć, które Dagmara i jej syn regularnie publikują na Instagramie, od listopada ubiegłego roku nie pojawiła się ani jedna fotka Ewy, a Kaźmierska zdawała się nie zauważać pytań internautów o jej "niedoszłą synową"!

Tuż przed Wielkanocą Dagmara Kaźmierska zaspokoiła wreszcie ciekawość fanów i wrzuciła na InstaStories zabawne nagranie, z którego wynika, że przebywa razem z Ewą i Conanem na wakacjach w jednym z luksusowych kurortów w Egipcie. 

W Poniedziałek Wielkanocny królowa życia obwieściła z kolei, że cały dzień spędziła z Ewą na plaży.

"Halo, halo robaczki. Święta, święta i po świętach. My dzisiaj się umęczyłyśmy na plaży. Strasznie się umęczyłyśmy, że dopiero teraz wstałyśmy. Musiałyśmy po plaży iść spać" - wyznała.

Szkoda jej czasu na lans!

Wszystko wskazuje na to, że związek Ewy i Conana ma się świetnie, a ich miłość kwitnie. 

Syn Dagmary stara się jednak chronić ukochaną przed rozgłosem. 21-letnia dziewczyna chce trzymać się jak najdalej od show-biznesu i - zamiast lansować się w social mediach i brylować na czerwonych dywanach - pilnie studiuje medycynę. 

Zamierza w przyszłości zostać chirurgiem plastycznym i otworzyć własny gabinet.

"Zniknęła, bo najzwyczajniej w świecie nie chce marnować czasu na lans, z którego nic nie wynika" - zdradza nasza informatorka.

Zobacz też:

Julia Oleś pogrążona przez brata Kamila Durczoka. Zaskakująca reakcja kobiety! "Wiem, z czego te słowa się wzięły"

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy