Reklama
Reklama

Kożuchowska ledwo wróciła do Polski, a tu taka sensacja! Spływają gratulacje!

Małgorzata Kożuchowska dopiero co wypoczywała w Australii, a tu takie wieści. Aktorka już wróciła do Polski i od razu czekała ją spora niespodzianka. Okazało się bowiem, że minister kultury Piotr Gliński postanowił ją uhonorować medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Fani od razu zaczęli gratulować, ale złośliwi internauci kręcę też nosem, że zasłużyła się chyba "śmiercią w kartonach"...

Małgorzata Kożuchowska z show-biznesem związana jest od lat. Pierwszą rozpoznawalność przyniosła jej rola w "Kilerze", ale prawdziwą popularność zyskała bez wątpienia dzięki roli Hani Mostowiak w "M jak miłość". 

Gdy postanowiła odejść z serialu, scenarzystka Ilona Łepkowska nieźle z niej zakpiła, uśmiercając jej postać w osobliwy sposób - wypadkiem samochodowym w kartonach. 

Cała Polska miała z tego niezły ubaw, a sama Kożuchowska raczej niechętnie wraca do tego tematu. 

Reklama

Ostatnio Małgorzata z kolei spełniła swoje marzenie i poleciała na wakacje do Australii, gdzie pozowała m.in. przed słynną operą. 

"Spełniłam swoje kolejne marzenie… i wciąż nie mogę uwierzyć, że to prawda. Cieszę się jak dziecko i dobrze mi z tym" - chwaliła się na Instagramie. 

Podczas urlopu spotkała nawet Snoop Dogga, z którym strzeliła sobie fotkę. 

Okazuje się, że aktorka wróciła już do Polski. W kraju czekały ją równie emocjonujące chwile. 

Kożuchowska odebrała medal z rąk ministra Piotra Glińskiego

Minister kultury Piotr Gliński uznał bowiem, że serialowa Hanka Mostowiak zasłużyła na medal. 

W Teatrze Stanisławowskim odbyło się wręczenie odznaczeń dla "wybitnych twórców i artystów teatralnych". Wśród nich znalazła się także Małgorzata, która na tę okazję nieźle się wystroiła. 

"Składam szczególne podziękowania i gratulacje naszym dzisiejszym laureatom wyróżnionym najwyższym polskim odznaczeniem dla ludzi kultury, jakim jest Medal "Gloria Artis". Honorujemy Was w imieniu państwa polskiego, w imieniu naszej wspólnoty narodowej" - mówił ze sceny minister, po czym zawiesił na szyi Kożuchowskiej medal. 

Aktorka za kulisami strzeliła sobie za to selfie ze Sławomirą Łozińską, którą też nagrodzono w tym roku. 

Dodajmy, że Kożuchowska ma już doświadczenie w przyjmowaniu nagród od władzy. W 2016 Andrzej Duda odznaczył ją Krzyżem Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski.

Oczywiście fani aktorki pospieszyli z gratulacjami. W sieci jednak nie brakuje też głosów zdziwienia, że 51-latka chyba za wcześnie zbiera aż tak ważne odznaczenia. 

"Czysta kpina", "A za co się pytam ? Przecież to mierna aktorka jest...", "No chyba ten medal za wjazd w kartony dostała" - kpili ludzie.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła najgorsze! Zdruzgotana dziękuje za wspólne 12 lat

Małgorzata Kożuchowska: zarobki. Aktorka zarabia miliony dzięki internetowi

Małgorzata Kożuchowska źle zaparkowała auto. Gwiazda mogła dostać mandat i punkty karne


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy