Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian ma trudności z zajściem w ciążę. Lekarz zasugerował... picie nasienia!? Skuteczna metoda?

Kourtney Kardashian (43 l.) znalazła szczęście u boku Travisa Barkera. Celebrytka nie kryje, że teraz jej największym marzeniem jest powiększenie rodziny z ukochanym. Gwiazda mierzy się z trudnościami, by zajść w ciążę, a ostatnio... podzieliła się niekonwencjonalną metodą, która rzekomo ma poprawić jej płodność. Czy warto się tym chwalić?

Kourtney Kardashian ma trudności z zajściem w ciążę. Lekarz zasugerował... picie nasienia!? Skuteczna metoda?

Kourtney Kardashian i Travis Barker powiedzieli sobie sakramentalne "tak" pod koniec maja podczas kameralne uroczystości we włoskiej willi. Emocje po luksusowym ślubie nadal nie opadły, ponieważ świeżo upieczeni małżonkowie nieustannie zasypują fanów pamiątkowymi zdjęciami z Portofino. 

Teraz, gdy marzenie o legalizacji związku zostało zrealizowane, nie jest tajemnicą, że Kourtney i Travis chcą stworzyć własną rodzinę. Przypomnijmy, że Kardashianka ma już troje dzieci ze swoim wieloletnim byłym partnerem Scottem Disick’iem: Penelope, Masona i Reigna Astona. Wytatuowany muzyk ma zaś dwójkę pociech: Alabamę Luellę i Landona Ashera. Teraz państwo młodzi marzą o wspólnym potomstwie.

Reklama

W ostatnim odcinku "The Kardashians" Kourtney tłumaczyła, iż od dłuższego czasu starają się z Travisem o dziecko. Celebrytka zmaga się z problemami z tarczycą, które wpływają na jej płodność. Jak wyznała, jej lekarz zasugerował niestandardową metodę, która rzekomo ma pomóc zajść jej w ciążę. Medyk miał zalecić Kourtney wypicie nasienia Travisa.

Para nie potwierdziła, czy zdążyła już wypróbować tę metodę wspierania płodności najstarszej Kardashianki. Na łamach magazynu "Cosmopolitan" wypowiedziała się lekarka Verity Biggs, która stwierdziła, że połykanie nasienia niekoniecznie ma związek z poprawą płodności.

Kourtney wielokrotnie zapewniała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Razem z Travisem planują poddać się zabiegowi in vitro, który spełni ich wspólne marzenie o powiększeniu rodziny. Jak zapewniała w reality show, celebrytka ma pełne wsparcie w swoim ukochanym partnerze.

Zobacz też:

Tomaszewska bulwersuje się suknią Kourtney Kardashian na antenie TVP: "To jakaś kpina?"

Trwa wojna, a Rosjanie urządzili konkurs Miss Krymu: "Jaka wiosna, taka królowa"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Travis Barker | Kourtney Kardashian | Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama