Reklama
Reklama

Koszmarna wpadka Mariusza Pudzianowskiego. To nie był jego dobry dzień!

Mariusz Pudzianowski (44 l.) zaliczył w czwartek sporą wpadkę ze swoim samochodem. "Naoglądałem się chyba za dużo jak ciężarówkami jeżdżą po Syberii po jeziorze" - wyznał z dystansem. Konieczna była interwencja koparki!

Mariusz Pudzianowski zaliczył sporą wpadkę

Mariusz Pudzianowski to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, utytułowany strongman i rugbysta. Od 2009 roku to także zawodnik MMA. Ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman i Sześciokrotny Mistrz Europy Strongman to wręcz legenda sportu, ale i jemu zdarzają się w życiu kompromitujące sytuacje.

Jedna z nich miała miejsce w czwartek, kiedy w Polsce trwała nieprzyjemna "plucha". Jak wynika z jego aktywności w mediach społecznościowych, Pudzian jest właścicielem sporej firmy transportowej.

Reklama

Ten dzień nie zaczął się dla niego najlepiej... Konieczna była interwencja koparki!

Pudzian zakopał własny samochód

Pudzianowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym jego ciężarówka dosłownie tonie w błocie. Trzeba przyznać, że nie była to najłatwiejsza pogoda na trasę. Zaliczył "wtopę" - dosłownie i w przenośni.

Strongman ma jednak spory dystans do siebie i potraktował niekomfortową sytuację z przymrużeniem oka. Do tego stopnia, że wydarzenie postanowił wyróżnić na swoim profilu.

Zobacz też:

Mata usłyszał zarzut. Policja przeszukała jego mieszkanie

Jackowski wyjawia, dokąd uciekać! Wstrząsająca przepowiednia!

Testy na COVID-19 w aptekach. Wiemy, ile zapłaci NFZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Pudzianowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy