Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kopania miała romans z Jansonem

Okazuje się, że nie tylko Kamila Łapicka i Weronika Rosati gustują w dojrzałych mężczyznach. Ubiegłoroczna reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji, 31-letnia Lidia Kopania, ma za sobą romans z liderem zespołu Varius Manx, 44-letnim Robertem Jansonem.

Poznali się kilka lat temu, kiedy ona próbowała swoich sił jako modelka. "Usłyszałam, że mam dar od Boga i nie powinnam zmarnować" - wspomina Lidia w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Reklama

To wtedy zwrócił na nią uwagę Robert Janson i zaprosił do współpracy, która szybko przerodziła się w gorącą znajomość...

"Nagrałam kilka utworów. Po miesiącu odezwał się do mnie, że jest zainteresowany" - mówi. Zakochali się w sobie. Niestety, okazało się, że praca i życie prywatne nie idą w parze.

"Ja chciałam śpiewać, a on powiedział mi, że w związku jest miejsce tylko dla jednej gwiazdy. Myślę, że miał rację. Chciał chronić nasz związek".

Janson myślał o związku z Kopanią poważnie, Lidia chciała robić karierę. "On szukał rodziny, żony, dzieci. Nie byłam na to gotowa. Miałam zaledwie 22 lata" - tłumaczy. Dziś żałuje, że płyta, którą przygotowała z Robertem nigdy nie ujrzała światła dziennego.

"Było mi trudno" - żali się. "Bardzo go kochałam, był dla mnie ważny. To nie był łatwy wybór". Kariera okazała się ważniejsza.

Od rozstania z Jansonem była tylko z jednym mężczyzną. Niestety, związek również nie przetrwał.

"Moja samotność przydarzyła się w dobrym momencie. Mogę bez wyrzeczeń rozwijać się zawodowo i powoli robić w sercu miejsce na nową miłość" - deklaruje.

Zobacz również: Lidia Kopania Miss Eurowizji

Lidia Kopania pokazuje wdzięki (zdjęcia)

Janson nie radzi sobie z poczuciem winy

Na Żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lidia Kopania | Robert Janson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje