Reklama
Reklama

Konto psa Zofii Zborowskiej zablokowane! Gwiazda popełniła błąd. Co zrobiła?

Zofia Zborowska (34 l.) jest właścicielką swojego czworonożnego pupila od 9 lat. Traktuje go z należytym szacunkiem i chwali się nim w sieci. Konto, które założyła mu na jednym z portali społecznościowych zostało zablokowane. Gwiazda popełniła bowiem pewien błąd. Co zrobiła?

Zofia Zborowska ma wiele empatii wobec zwierząt i całym sercem kocha swojego zaadoptowanego pieska - Wieśkę. Gwiazda rozpromowała swoje zwierzę na Instagramie, założyła mu nawet własne konto, które cieszyło się dużą popularnością. Niestety, nie ma już po nim śladu.

Konto psa Zborowskiej zostało zablokowane

O zdarzeniu Zborowska opowiedziała na swoim InstaStories. Okazało się, że kiedy weszła na konto swojego psiaka, administratorzy poprosili ją o weryfikację wieku właściciela. Z racji, że to konto głównie skupia się na jej psie, to aktorka wpisała w formularzu jego wiek, czyli 10 lat. Dla przedstawicieli Instagrama jest to zbyt młody wiek na posiadanie profilu na ich platformie, ponieważ według zasad najmłodsi użytkownicy powinni mieć ukończone 13 lat. W związku z tym administratorzy platformy zablokowali konto. Obecnie w wyszukiwarce nie znajdziemy profilu psa aktorki, który przez lata zgromadził wielu obserwujących. Zofia Zborowska przyznała, ze nie wie, czy kiedykolwiek uda się jej odzyskać wspomniane konto.

Reklama

Zofia Zborowska - kto to?

Zborowska jest żoną Andrzeja Wrony. Zawodowo rozwija się w aktorstwie. Jest zarówno aktorką teatralną, jak również filmową i dubbingową. Zagrała m. in. w najnowszym filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Gwiazda prowadzi konto na Instagramie @zborowskazofia.

Zobacz też:

Rosyjski showman zaprotestował przeciwko wojnie w Ukrainie. Zapłacił za to stanowiskiem 

Krzysztof Rutkowski ma pojazdy pancerne i nie zawaha się ich użyć! Chce pomóc Ukrainie! 

Brytyjski wicepremier: Winni zbrodni wojennych w Ukrainie poniosą odpowiedzialność

Khloe Kardashian zachwyca fanów ponętnych stylizacjach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy