Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Konkurencyjna gwiazda zniszczyła projekt Margaret? Co za bestialski czyn

Margaret (27 l.) tuż przed festiwalem w Sopocie przeżywa istny dramat. Okazało się, że ktoś zniszczył projekt, nad którym pracowała wiele miesięcy. Opowiedziała nam o tym w wywiadzie.

Margaret coraz częściej odczuwa oddech nieuczciwej konkurencji na plecach. Kilka dni temu wyszło na jaw, że ktoś celowo pociął scenografię, którą chciała wykorzystać w Sopocie. Młoda artystka wpadła w szał, gdy się o tym dowiedziała - wydała na to sporą sumę pieniędzy.

Reklama

"Podczas przygotowań do koncertu w Sopocie spotykamy na swojej drodze wiele niepowodzeń, ale nie poddajemy się! Walczyliśmy o jakąś scenografię, jednak okazało się, że ktoś już ją dawno rozciął" - mówi z żalem w głosie.

Udało nam się dowiedzieć, że dekoracja była przechowywana w specjalnym magazynie, do którego dostęp miało kilka osób. Prawdopodobnie ktoś wykradł kluczyk w nocy i dopuścił się tego "bestialskiego" czynu. Gwiazda chciała jakoś posklejać cały projekt, jednak nic z tego nie wyszło - podczas show w Operze Leśnej wyglądałoby to nieestetycznie. 

Za kulisami mówi się, że motywem była zazdrość.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 


Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Top of the Top Sopot Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje