Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Margaret nie chce być bohaterką tabloidów! "Ja nie jestem Doda"

Margaret (27 l.) od lat strzeże swoje życie prywatne. Bardzo niechętnie wypowiada się na temat chłopaka czy rodziny. Podczas ostatniego wywiadu zapytaliśmy, czy chce być bohaterką tabloidów. Przy okazji odpowiedzi wbiła szpile Dodzie!

Margaret w show-biznesie funkcjonuje od 2013 roku. Podczas tych sześciu lat pojawiło się bardzo mało publikacji na jej temat jej życia prywatnego. 

Reklama

Nigdy nie wiedzieliśmy do końca czy jest w związku, czy poza nim. Artystka dodatkowo bardzo niechętnie udziela wywiadów.

Wyjątkowo udało się nam porozmawiać z nią podczas konferencji Sopot Hit Festiwal. Zapytaliśmy wprost, czy chce być bohaterką portali plotkarskich. Co odpowiedziała?

"Nie bardzo! To są zazwyczaj treści nieprawdziwe. Mnie interesuje prawda ostatnio. Nie oceniam artystów, którzy pojawiają się na portalach. Jestem płodna w sensie artystycznie i na tym się skupiam" - stwierdziła. 

Dodatkowo zdradziła, że w przyszłości, gdyby jej kariera podupadła, nie zamierza wywoływać skandali, aby ją ratować.

"Nie jestem taką osobą, która wywołuje skandale. To nie jestem ja. Doda robi to świetnie, a ja nie potrafię. Ja robię muzę!" - podkreśliła. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje