Reklama
Reklama

Koniec plotek. Hakiel przyłapany na czułościach. I to z kim

Serce Marcina Hakiela znów jest zajęte. Choć tancerz nie przedstawił jeszcze światu oficjalnie swojej wybranki, to najnowsze zdjęcia zamieszczone w jednej z gazet nie pozostawiają wątpliwości co do jego życia uczuciowego.

Perypetie życowe Marcina Hakiela

Przez ostatnie półtora roku w życiu Marcina Hakiela działo się naprawdę sporo. Zaczęło się od ogłoszenia rozwodu z Kasią Cichopek, po którym zapomniany nieco tancerz w przestrzeni medialnej stał się znów "gorącym nazwiskiem". Zwłaszcza że sam umiejętnie podgrzewał atmosferę wokół swojej osoby.

Jakiś czas później jego serce zabiło mocniej do niejakiej Dominiki, lecz kiedy wydawało się, że być może usłyszymy nawet o ich ślubie, to nagle gruchnęła wiadomość o rozstaniu. A jakby tego było mało, kobieta po zerwaniu zaprzyjaźniła się z... jego byłą żoną, Kasią Cichopek.

Reklama

Wówczas też nie ustawały plotki na temat nowej partnerki Hakiela, którą rzekomo miała być Magdalena Stępień. Szybko jednak okazało się, że jedyne, co ich łączy, to koleżeństwo oraz wspólni znajomi.

Hakiel przyłapany na czułościach z nową partnerką

Od jakiegoś czasu głośno jest jednak o kolejnym związku Hakiela z tajemniczą brunetką. Para pojawiła się razem w galerii sztuki na wernisażu, z czego oboje zdali relację w mediach społecznościowych. Nie zdecydowali się jednak opublikować wspólnych fotek typowych dla zakochanych par.

Zrobił to teraz za nich tygodnik "Twoje Imperium", który dokładnie udokumentował ich randkę w jednej z restauracji. Jak czytamy, para początkowo pojawiła się w lokalu w towarzystwie znajomych, jednak kiedy ci wyszli, Hakiel i jego wybranka kontynuowali spotkanie, nie szczędząc sobie przy tym czułych gestów.

"(...) Marcin i jego wybranka kontynuowali wieczór sami, a z każdą minutą robiło się między nimi coraz goręcej! Ręka Hakiela błądziła w okolicach talii atrakcyjnej brunetki" - czytamy, dowiadując się z dalszej części, a także  z fotografii, że chwilę później doszło do namiętnego pocałunku obojga.

Ciekawe, czy nowa partnerka Hakiela będzie nieco bardziej śmiała od poprzedniej i zechce pokazywać się z nim na Instagramie, nie zasłaniając twarzy...

Zobacz też:

Hakiel zwrócił się z gorącą prośbą do Polaków. Błaga o pomoc

Psycholożka miażdży Hakiela po wizycie u Wojewódzkiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy