Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Koniec małżeństwa Figury?

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals ostatnio widzieli się w... sierpniu ubiegłego roku. Wygląda na to, że zaczynają układać sobie życie osobno - ona w Polsce, on w USA.

Pierwsze sygnały, że w małżeństwie Figury i Schoenhalsa nie dzieje się najlepiej, pojawiły się w marcu 2009 roku. Kai wyjechał do Stanów Zjednoczonych, a aktorka, która została w Polsce, nie wydawała się tęsknić za mężem.

Brukowce podejrzewały ją nawet o romans - widziano, jak z "tajemniczym mężczyzną" znika w swoim mieszkaniu, które gość opuszcza dopiero następnego dnia. Plotki jednak ucichły.

Teraz temat kryzysu w małżeństwie aktorki powraca. Mimo wcześniejszych planów przeniesienia się do USA na stałe, Figurze nie spieszy się z przeprowadzką. W wywiadach przebąkuje, że na razie musi zostać w Polsce ze względu na starszą córkę, by ta nie musiała zmieniać szkoły.

Reklama

Jak donosi "Na Żywo", Katarzyna i Kai ostatni raz widzieli się w sierpniu. Schoenhals miał przylecieć do domu na Boże Narodzenie, ale ostatecznie aktorka spędziła święta tylko z dziećmi.

"Ze wszystkimi problemami Kasia musi sobie radzić sama. Nie jest jej łatwo. Odkąd straciła prawo jazdy, nie jest mobilna. Ma na głowie dom i pracę. I dwójkę dzieci, które nieustannie domagają się jej uwagi" - mówi znajoma Figury w rozmowie z "Na Żywo".

Zobacz również:

Małżeństwo Figury jednak skończone?

Figura: Mamy prawo do seksu

Na Żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: związek | Kai Schoenhals | Katarzyna Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje