Reklama
Reklama

Koniec domysłów. Gwiazda Polsatu nieoczekiwanie poinformowała o rozwodzie

Prowadząca „Wydarzeń” w Polsacie, Katarzyna Zdanowicz, nie należy do gwiazd, które często opowiadają o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak zrobiła wyjątek i nieoczekiwanie poinformowała o rozstaniu z mężem. Tym samym ucięła wszelkie spekulacje na ten temat.

Katarzyna Zdanowicz poinformowała o rozstaniu z mężem

W świecie medialnym rozwody osób znanych są na porządku dziennym. Nie wszystkie pary jednak potrafią rozstać się z klasą, przez co niejednokrotnie jesteśmy świadkami prania brudów. Na szczęście są też chlubne wyjątki.

We wtorkowy poranek o rozwodzie z mężem nieoczekiwanie poinformowała prowadząca "Wydarzeń" w Polsacie, Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka dotąd rzadko wypowiadała się na temat swojego życia prywatnego, a bardziej skupiała na zawodowym.

Teraz jednak, chcąc uciąć wszelkie spekulacje, potwierdziła rozstanie z mężem. Z wpisu na Instagramie dowiadujemy się, że decyzja zapadła już jakiś czas temu, a rozwód jest już sfinalizowany.

Reklama

"To stare zdjęcie... ale nie o zdjęcie tu chodzi... nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane... Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji... " - czytamy.

Katarzyna Zdanowicz i jej były już mąż rozstali się w przyjaznej atmosferze i nie ma mowy o jakichkolwiek wzajemnych pretensjach.

"Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i  przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę" - zakończyła swój wpis.

Choć dla wielu fanów było to zaskoczenie, to wszyscy zgodnie wyrazili wsparcie i zapewnili, że będą trzymać za nią kciuki.

Katarzyna Zdanowicz: kariera

Katarzyna Zdanowicz na przełomie 2022/21 roku po dziewięciu latach wróciła do Telewizji Polsat i została prowadzącą "Wydarzeń".

Dziennikarka ma także swój podcast w Interii "Zdanowicz pomiędzy wersami", gdzie przeprowadza rozmowy z różnymi osobistościami. W jednym z ostatnich odcinków gościem był Mateo Brunetti.

Katarzyna Zdanowicz wydała także książkę "Zawsze mówi, że wróci", w której oddała głos żonom himalaistów.

Zobacz też:

Katarzyna Zdanowicz postawiła na klasyczną elegancję

Zdanowicz nie zostawiła na Kraśce suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama