Reklama
Reklama

Kolejne rozstanie. Pilne wieści od Rubik wprost z lotniska w USA

Agata Rubik ostatnio wrzuciła na swoje konto Instagrama selfie sprzed wejścia na lotnisko w Miami, na którym pozuje w objęciach męża Piotra Rubika. Co stało się przyczyną ich rozłąki?

Jakiś czas temu Rubikowie z dwiema córkami osiedlili się na obrzeżach Miami i teraz w pełni korzystają z życia za oceanem. Przygotowania do wyjazdu trwały kilka miesięcy, a każdy krok tego procesu Agata dokumentowała na swoim Instagramie. 

Tym razem to jednak nie przeprowadzka czy uroki życia w USA była głównym tematem jej wpisu, ale chwilowa rozłąka z mężem. Jak się okazuje, Piotr Rubik udaje się na koncert w Polsce, a jego żona musi pozostać w Stanach i opiekować się córkami.

Jednak nie tylko rozłąka z mężem stanowi wyzwanie dla Agaty w USA. Jak się okazuje, prowadzenie samochodu na amerykańskich autostradach jest dla niej pewnym wyzwaniem. 

Reklama

"Mimo że mam się za dobrego kierowcę, to jak na razie mega niekomfortowo się czuję, jeżdżąc po trasach szybkiego ruchu tutaj" - napisała Agatka w jednym ze swoich wpisów. 

Dodaje, że pomyliła zjazd na autostradzie, ale mimo to udało jej się zrobić zakupy. 

Rubik zaskoczyła całą Polskę. Pilna informacja o przeprowadzce

19 września Rubikowie poinformowali swoich fanów, że już szukają nowego domu! Czyżby dotychczasowe lokum nie spełniało ich wymagań? 

"Jesteśmy z Piotrem w mieszkaniu na najwyższym 12. piętrze w naszym budynku, które jest do kupienia. No i oglądamy. Pokażę wam widok, bo 4 piętra różnicy... robią różnicę" - zachwycała się Rubikowa. 

Agata nie ukrywa, że nowe lokum to jej marzenie i pomimo tego, że pokazane mieszkanie wymaga remontu, to ta ma na nie wielką chęć. Nie zniechęca jej nawet ogromna kwota.

Przeczytajcie również:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy