Reklama

Reklama

Reklama

Kolejna wpadka TVP Info. Co za wstyd! Błąd na poziomie szkoły podstawowej

TVP Info nie przestaje zaskakiwać brakiem profesjonalizmu. Tym razem na antenie programu pojawiła się plansza z błędem ortograficznym na poziomie szkoły podstawowej. Internauci błyskawicznie zareagowali i stacja znów stała się pośmiewiskiem w sieci.

Wakacyjna seria wpadek TVP Info

TVP Info kontynuuje serię wakacyjnych kompromitacji. W tym tygodniu informowaliśmy już o wpadce z loginami i hasłami swoich pracowników, które przez pomyłkę zostały pokazane na antenie, a także o nieudolnej próbie przeczytania przez Danutę Holecką nazwiska chińkiego sportowca.

TVP Info nie daje o sobie zapomnieć i do swojego bogatego repertuaru niepowodzeń dodaje kolejne fiasko. Kolejny raz stacja dała się przyłapać na błędzie, którego nie popełniłby uczeń podstawówki.

Reklama

Do komicznej wpadki doszło w programie #Jedziemy, prowadzonym przez Michała Rachonia. W pewnym momencie audycji na ekranie pojawiła się plansza z pytaniem: "czy w Polsce powinno być wprowadzone Euro?". Logika zdania nie budzi wątpliwości, niestety gorzej jest z zapisem, zobaczcie sami:

Znając silny patriotyzm i linię ideologiczną TVP Info, ten błąd dziwi szczególnie. Biorąc pod uwagę, jak oczywista jest pomyłka stacji, aż trudno uwierzyć, że do niej doszło! Nic nie umknie jednak czujnemu oku widzów, a zwłaszcza profilowi "Oglądam wiadomości, bo nie stać mnie na dopalacze", który od lat wyłapuje wszelkie wpadki Telewizji Polskiej.

Kontrowersje wokół programu Michała Rachonia

To nie pierwsza kontrowersja sytuacja, która miała miejsce w programie #Jedziemy. Prowadzący konsekwentnie raczy widzów hejterskimi materiałami o wątpliwej jakości. Wystarczy przypomnieć szokującą rozmowę z Jarosławem Jakimowiczem i jego pytanie "Kiedy wreszcie służby graniczne, będą mogły wreszcie otworzyć ogień" , czy prymitywne komentarze na temat posłanki Klaudii Jachiry. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy programu wyciągną wnioski ze swoich niepowodzeń i zaoferują widzom bardziej wartościowe treści.

Zobacz też:

Magda Mołek nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Anna Powierza ostrzyknęła się botoksem i pojawiły się problemy

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy