Reklama
Reklama

Kochanka Putina Swietłana Kriwonogich opływa w luksusy i chce wynająć swoje mieszkanie. Za krocie!

Swełtana Kriwonogich do dziś byłaby nikomu nieznana, gdyby nie informacje, które ujrzały światło dzienne już dawno temu. Kobieta ponoć wdała się w romans z Władimirem Putinem, owocem którego ma być córka Luiza. Jej dobrobyt życiowy wówczas momentalnie się podniósł i do dziś żyje w luksusie. Zobaczcie, jak urządziła apartament, który niedawno wystawiła na sprzedaż.

O życiu prywatnym Władimira Putina, choć jest ono owiane wieloma tajemnicami, w ostatnim czasie napisano wiele. I to pomimo że Kreml skutecznie stara się zatuszować wiele historii z życia dyktatora.

Od lat w związku z jego osobą przewija się nazwisko niejakiej Swietłany Kriwonogich, która wiele lat temu była sprzątaczką. Informacja o niej i jej powiązaniach z Putinem ujrzała światło dzienne za sprawą śledztwa zespołu Proekt i raportom Pandora Papers.

Kobieta miała mieć romans z przywódcą Rosji, a owocem ich zażyłości ma być córka Luiza.

Reklama

Kriwonogich pochodzi z niezamożnej rodziny, a po skończeniu szkoły średniej zaczęła pracować jako sprzątaczka. Z Władimirem Putinem miała mieć romans w latach 90. Wówczas jej los całkowicie się odmienił, a sytuacja materialna polepszyła na tyle, że stać ją było na mieszkanie w luksusowym apartamencie oraz kupno drogich rzeczy.

Kochanka Putina Swietłana Kriwonogich szuka lokatora do luksusowego apartamentu

Tak pozostało zresztą do dziś. Swetłana Kriwonogich jest właścicielką m.in. luksusowego apartamentu w Petersburgu, choć to nie jedyna jej nieruchomość. Ostatnio postanowiła wynająć za pośrednictwem agencji nieruchomości swój apartament mieszczący się w kompleksie "Stone Island", chcąc na tym wyraźnie zarobić.

Osoba, która zdecyduje się zapłacić miesięcznie 700 tys. rubli za wynajem (ok. 40 tys. zł), bo tyle według BBC życzy sobie Swietłana Kriwonogich, będzie mogła liczyć na spokój i prywatność, gdyż kompleks otoczony jest sporym murem.

Przestrzeń, jaką zajmuje apartament, to aż 447 m2 i ma cztery piętra. Jest on urządzony w dość specyficznym stylu, dla wielu zapewne kiczowatym, a na pewno pełnym przepychu. Pozostałe mieszkania w kompleksie zajmują osoby z otoczenia Władimira Putina.

Zobacz też:

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Wróżka Aida z przesłaniem na początek wiosny! Tego właśnie potrzebujesz w kwietniu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy