Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio na premierze "Szczęścia chodzą parami 2" wiesza się na chłopaku-milionerze. Jego mina mówi wszystko

Klaudia Halejcio na jednej z ostatnich premier pojawiła się ze swoim partnerem. Mężczyzna wyglądał jednak tak, jakby nie był zachwycony celebryckim spędem.

Klaudia Halejcio to aktorka i popularna influencerka znana z relacjonowania w mediach społecznościowych swojego życia prywatnego.

31-latka na co dzień spełnia się w roli mamy i partnerki Oskara Wojciechowskiego (30 l.), który dość rzadko gości na jej profilu i branżowych imprezach. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem -  prowadzi kilka firm i, jak sam o sobie pisze, jest weteranem marketingu internetowego.

Reklama

"Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek" - pisze Oskar Wojciechowski w internecie.

Para poznała się przez wspólnego znajomego i związała ze sobą w marcu 2020 roku, a już w czerwcu 2021 na świat przyszła ich córka Nel. Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski mieszkają w willi wartej 9 mln zł. Celebrytka często relacjonuje podróże i swoje luksusowe życie.

Klaudia Halejcio z partnerem na premierze. Uwagę zwraca kreacja z wycięciami

Ostatnio para gościła na premierze filmu "Szczęścia chodzą parami 2". Uwagę zwracała pomarańczowa kreacja aktorki za 1500 zł polskiej marki z licznymi wycięciami odsłaniającymi dekolt i brzuch.

Partner Klaudii wydawał się znudzony wydarzeniem, mimo że narzeczona próbowała jakoś umilić mu wieczór - wieszała się na nim, obściskiwała i mruczała do ucha. On obojętnie trzymał ręce w kieszeniach.

Zobacz też:

Halejcio robi zakupy w wielkim stylu. Po sadzonki do ogrodu poleciała awionetką

Halejcio wzięła "wakacje kredytowe"

Konieczna komentuje zachowanie Chyry. "Wstydzę się za ciebie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy