Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio kupiła mieszkanie! Z kim w nim zamieszka?

Najwyższy czas, aby wreszcie wyprowadzić się na swoje! Klaudia Halejcio (27 l.), znana między innymi z roli Luizy w serialu "Pierwsza miłość", poważnie myśli o przyszłości. Niedawno kupiła wymarzone mieszkanie. Teraz powoli je dopieszcza i odlicza dni do przeprowadzki...

- Nie zdradzę, w jakiej dzielnicy zlokalizowane jest moje mieszkanie. Powiem tylko, że całkiem niedaleko stąd do centrum Warszawy, ale z okien widać biegające sarny, a dookoła jest sporo zieleni. Wiele frajdy sprawia mi jego urządzanie. Inspiruję się programami wnętrzarskimi, choć staram się kierować przede wszystkim własnym gustem - opowiada.

Jak udało się dowiedzieć "Rewii", mieszkanie jest dość duże i posiada niewielki ogródek. - Z tego na pewno będzie bardzo zadowolony mój pies! - uśmiecha się Klaudia.

A czy prócz czworonoga ktoś z nią jeszcze zamieszka? Wiadomo, że aktorka poważnie traktuje swój obecny związek. I właśnie dlatego nie zdradza szczegółów na jego temat.

Reklama

Nie chce znów medialnie przeżywać kolejnej miłości, tak jak to było z jej związkiem z tancerzem Tomaszem Barańskim (37 l.).

Przyznaje jednak, że w nowym domu jest miejsce dla jej partnera.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy