Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi przekazała smutną wiadomość. Potwierdziła, że to koniec! "Zamykam pewien etap w moim życiu"

Klaudia El Dursi (33 l.) musiała podjąć dramatyczną decyzję zawodową. Modelka zamknęła biznes, któremu poświęciła tak wiele serca i czasu. Na Instagramie opublikowała przepełnione smutkiem filmiki i zdjęcia, na których pokazała opustoszałą szwalnię. Dla gwiazdy właśnie kończy się pewien rozdział.

Klaudia El Dursi: sukcesy i niepowodzenia

Klaudia El Dursi może poszczycić się sporymi sukcesami w świecie polskiego show biznesu. Modelka w stosunkowo późnym wieku pojawiła się w gronie krajowych celebrytów. 

Mając 30 lat zgłosiła się do programu "Top Model", który okazał się dla niej przepustką do sławy. Później nowe propozycje współprac posypały się jak z rękawa. Celebrytka uczestniczyła w wielu prestiżowych sesjach zdjęciowych oraz została prowadzącą reality show "Hotel Paradise". 

Reklama

Również życie osobiste modelki obfituje w szczęście. Klaudia El Dursi jest mamą dwójki chłopców i jakiś czas temu wyznała, że marzy się jej, aby doczekać się córeczki. Niedawno celebrytka zamieszczała nawet wspominkowe zdjęcia sprzed lat, które powstały gdy była w ciąży. Posiadanie licznej rodziny wymaga sporych pieniędzy. W związku z tym, oprócz pracy w telewizji, Klaudia El Dursi na wzór innych celebrytek postanowiła uruchomić osobistą linię odzieżową. Gwiazda otworzyła własny sklep internetowy, w którym dostępne były damskie koszule, spodnie, spódnice, sukienki i bluzki. Niestety wszystko wskazuje na to, że biznes odzieżowy okazał się niewypałem. 

Klaudia El Dursi poinformowała dziś w mediach społecznościowych o zakończeniu tej formy działalności. Na instastories modelki ukazało się krótkie nagranie, na którym widzimy jak zmartwiona celebrytka przemierza ulicę. W opisie filmiku czytamy:

"Panie Boże, proszę o jeszcze trochę cierpliwości... jeszcze troszkę".

Klaudia El Dursi zamyka biznes

Wśród celebrytek dość częstą praktyką jest zakładanie tzw. marek własnych, które służą monetyzacji internetowej działalności. O ile w przypadku Katarzyny Cichopek czy Edyty Pazury ten krok okazał się sporym sukcesem, o tyle Klaudia El Dursi musiała zapewne poznać gorzki smak porażki. Dziś na jej instastories ukazało się wymowne zdjęcie przedstawiające zamknięcie szwalni. Opustoszałe pomieszczenie oraz kartonowe pudła to pozostałość po biznesie celebrytki. W opisie przygnębiającego kadru Klaudia El Dursi napisała:

"No to zamykam pewien etap w moim życiu".

Nie wiadomo, co jest głównym powodem rezygnacji z prowadzenia własnego biznesu przez gwiazdę. Być może szalejąca inflacja oraz pogłębiający się kryzys gospodarczy odcisnęły swoje piętno również na jej działalności. 

Zobacz też:

Julia Wieniawa przeczuwa, że Jan Peszek mówił o niej? Jest reakcja gwiazdy

Dorota Wellman to mistrzyni mody dla puszystych. Wyznaje kilka sprawdzonych zasad

Natasza Urbańska odsłoniła prawie wszystko. Spod koronek prześwitują nagie piersi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy