Reklama
Reklama
Tylko u nas

Klaudia El Dursi odcina się od afery z Zatoką Sztuki! "Tak, bywałam w Zatoce, kto nie bywał?" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Klaudia El Dursi była na premierze filmu "Pokusa", w którym pojawia się w jednej z ról. Przy okazji modelka wyjaśniła, że absolutnie nic ją nie wiąże z aferą w Zatoce Sztuki. "Jestem grzeczna dziewczyna".

Klaudia El Dursi to modelka i prezenterka telewizyjna, która zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Choć nie wygrała 8. edycji show, to popularność, jaką zdobyła, pozwoliła El Dursi rozwinąć karierę w show-biznesie. W 2020 r. została prowadzącą programu "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi zagrała w "Pokusie"

Klaudia El Dursi ma za sobą też karierę w filmie. Już w 2009 roku pojawiła się na planie serialu "BrzydUla". Zagrała w kilku pierwszych odcinkach popularnego serialu z Julią Kamińską w roli głównej, ale kiedy okazało się, że Klaudia jest w ciąży, produkcja zrezygnowała z jej wątku. 

Reklama

Jednak to nie koniec jej kariery w filmie. El Dursi pojawiła się właśnie w najnowszym filmie Marii Sadowskiej "Pokusa", który miał premierę 26 stycznia 2023. Opowiada on o środowisku sportowców oraz dziennikarzy. Porusza ważny problem mobbingu i molestowania. Scenariusz do "Pokusy" napisała dziennikarka Edyta Folwarska, a na ekranie pojawiła się Helena Englert, Piotr Stramowski i wspomniana już Klaudia El Dursi.

Podczas premiery "Pokusy" reporter Pomponika miał okazję porozmawiać z Klaudią El Dursi o jej doświadczeniach filmowych. Jak wyznała, praca na planie bardzo się jej podobała: "Fajnie było. Krótko trochę. Mało."

Klaudia El Dursi ma nadzieję, że film zdobędzie popularność i ze względu na kontrowersyjny temat molestowania nie przejdzie bez echa.

"Mam nadzieję, że jakiś skandal wywoła. Jest kontrowersyjny i porusza fajny, na czasie temat. Myślę, że to będzie dobry film" - mówi w rozmowie z Pomponikiem.

Klaudia El Dursi a Blanka Lipińska i Zatoka Sztuki

Reporter Pomponika zapytał modelkę również o jej powiązania ze sprawą Zatoki Sztuki. Przypomnijmy, że ten sopocki klub owiany jest złą sławą. 

Dochodziło w nim do wykorzystywania seksualnego osób nieletnich, a sam właściciel Marcin T. usłyszał zarzuty dotyczące m.in. obcowania płciowego z małoletnimi. Dodatkowo mężczyzna swego czasu zarządzał kilkoma klubami w Sopocie, w tym Dream Clubem, w którym Iwona Wieczorek bawiła się w noc zaginięcia. 

Ze sprawą Zatoki Sztuki często wiązane jest nazwisko Blanki Lipińskiej, która nim zaczęła pisać erotyczne powieści, była menadżerką sopockiego klubu "The Roof", który znajdował się na dachu Zatoki Sztuki. Lipińska już kilkukrotnie była pytana, czy wiedziała o nadużyciach i molestowaniu nieletnich, do jakich miało dochodzić w Zatoce. Pisarka konsekwentnie zaprzecza jakimkolwiek powiązaniom z tą sprawą i twierdzi, że w kierowanym przez nią klubie nigdy nie było osób poniżej 18. roku życia.

"Ja byłam menadżerem odpowiedzialnym za rezerwacje. Moim zadaniem było sprzedać loże jak najdrożej. Przez dwa czy trzy lata byłam menadżerem różnych klubów. Generalnie kluby to nie są grzeczne miejsca - twierdziła autorka "365 dni" w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim.

El Dursi odcina się od afery związanej z Zatoką Sztuki

Co Klaudia El Dursi mogła mieć wspólnego z Zatoką Sztuki? Modelka jest przyjaciółką Blanki Lipińskiej i bywała w sopockim klubie, stąd jej nazwisko również pojawia się w kontekście afery. W rozmowie z Pomponikiem El Dursi miała okazję kategorycznie odnieść się do łączenia jej z wydarzeniami w Zatoce.

"Nie wiedziałam, że mi ktoś coś zarzuca. Ja nie mam nic z tym wspólnego [...] Tak, bywałam w Zatoce, kto nie bywał? Znam Blankę, znam Natalię i jakby moje koneksje się na tym kończą. Jestem grzeczna dziewczyna" - podkreśla Klaudia.

Zobacz też:

El Dursi opublikowała przerażające nagranie... Jej syn miał wypadek

Co łączy Blankę Lipińską z Zatoką Sztuki? Była "królową The Roof", ale czy znała "Krystka"?

Prokurator wyśmiała ważny dowód w sprawie Zatoki Sztuki!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Pokusa | Blanka Lipińska | Zatoka Sztuki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy