Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin w skórzanych (?) spodniach przed studiem śniadaniówki

Najnowsze zdjęcia Kingi Rusin (48 l.) mogą zszokować niektórych. Dziennikarka pokazała się w spodniach, które wyglądają na skórzane! Czy możliwe, że celebrytka znana z dbania o środowisko i zwierzęta założyła coś takiego? Po przeczytaniu jej słów, które wypowiedziała jakiś czas temu, można pomyśleć, że tak.

Kinga Rusin bardzo zaangażowała się w obronę praw zwierząt i mocno działa na rzecz ekologii. Sama stara się być przykładem - sprzedaje nietestowane na zwierzętach kosmetyki, nie kupuje wody w plastikowych butelkach, nie używa foliowych siatek, dba o przestrzeń i środowisko wokół siebie, jest wegetarianką, segreguje śmieci i często zabiera głos na temat ekologicznego stylu życia. 

Reklama

Stara się uświadamiać społeczeństwo w pewnych kwestiach. Pamięta, że kiedyś ona sama nie wiedziała o niektórych sprawach.  Na przykład kilka razy założyła naturalne futro.  

"Kiedy dowiedziałam się, jak powstają futrzane płaszcze, nigdy więcej go nie włożyłam. Jesteśmy myślący i mamy uczucia, zawsze więc, kiedy poznajemy fakty, możemy zmienić postępowanie na takie, które jest zgodne z naszymi poglądami i sumieniem. Tak było w moim przypadku. Nawróciłam się, dzięki różnym ludziom, a przede wszystkim dzięki Michałowi Pirógowi" - opowiadała w rozmowie z Jagną Kaczanowską. 

A co Kinga Rusin myśli na temat wyrobów skórzanych? 

"Często czyni mi się zarzut, że taka ekologiczna, to powinna biegać w botkach ze skaju. A mnie nie chodzi o to, żebyśmy wszyscy porzucili skórę dla skaju i żywili się wyłącznie owocami. Większość ludzi je mięso i tego nie zmienimy, choć akurat ja bym chciała. A skóry to 'odpad' z produkcji podstawowej, czyli mięsa, które jemy. Skoro zabijamy zwierzęta, wykorzystajmy je w całości. Z szacunku. Poza tym skaj to plastik, a plastik jest jednym z najgorszych wynalazków ludzkości, w sensie, że jest tani, a rozkłada się 500 lat" - zauważyła. 

Ostatnio Kinga pojawiła się pod studiem "Dzień Dobry TVN" ubrana w spodnie wyglądające na wykonane ze skóry. Myślicie, że to skóra naturalna czy jednak wyrób sztuczny?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje