Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin pochwaliła się swoimi umiejętnościami! To robi wrażenie!

Kinga Rusin (46 l.) może już od pewnego czasu pochwalić się nienaganną sylwetką, której zazdrości jej niejedna młodsza koleżanka. Tym razem dziennikarka pokazała jak dba o formę zimą!

Prezenterka podczas tegorocznych wakacji pochwaliła się nienaganną figurą, którą podkreślała skąpym bikini. Fanki dopytywały się wiele razy, jak to robi, że w wieku 46 lat wygląda jak nastolatka.

Reklama

Celebrytka z chęcią odpowiadała im, że to zasługa regularnych treningów, zdrowej diety, a także naturalnych kosmetyków, których produkcją od jakiegoś czasu się zajmuje.

Kinga nigdy nie ukrywała, jak ważny w jej życiu jest sport. Jazda konna, pływanie, a w zimie jazda na nartach, także pomagają jej w utrzymaniu dobrej kondycji.

Obecnie korzystając z zimowej aury, gwiazda przebywa w austriackim kurorcie narciarskim i pochwaliła się jak spędza wolny czas. Dziennikarka śmiga na nartach niczym wytrawny zawodowiec, a slalom między pachołkami nie jest dla niej większym wyzwaniem.

Komentujący fani byli zachwyceni jej umiejętnościami i nie szczędzili jej słów podziwu. Jak myślcie, gdyby Kinga nie została dziennikarką, miałaby szansę w świecie sportu? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama