Reklama

Reklama

Reklama

Kinga Rusin pierwszy raz tak szczerze o swoim związku! Wbiła szpilę byłemu mężowi!

Kinga Rusin (46 l.) jest związana z prawnikiem Markiem Kujawą już od dobrych kilku lat. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na naprawdę szczere wyznanie o tym, jaki jest jej partner i co mu zawdzięcza!

Po nieudanym małżeństwie z Tomaszem Lisem (51 l.), które zakończyło się rozwodem w 2006 roku, dziennikarka bardzo ostrożnie podchodziła do nowej miłości. Już nie afiszowała się z partnerem i nie chciała zbyt wiele o nim mówić.

Z czasem jednak uchyliła rąbka tajemnicy i jej fani dowiedzieli się, że tajemniczym mężczyzną jest właśnie Marek Kujawa. Nadal jednak niechętnie pokazuje się z nim podczas oficjalnych imprez, nie goszczą też na wielu okładkach, a nawet na prywatnym profilu w mediach społecznościowych rzadko na zdjęciach można zobaczyć Marka.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "Viva", prezenterka zrobiła jednak wyjątek i powiedziała naprawdę sporo o swoim wybranku.

"Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie (...)" - powiedziała, jakby chcąc podkreślić, że właśnie tego nie otrzymała od Tomasza. 

Przy okazji Kinga wyznała, że już od dawna mieszkają razem, ale ...i tak posiadają dwa mieszkania.

"Mieszkamy cały czas razem. Od bardzo dawna- przyznała Kinga Rusin. Ale mamy dwa mieszkania. Gdy przygotowuję się do DDTVN, muszę wstawać o piątej rano. Włączam wtedy światło, muzykę, żeby się dobudzić. Nie ma sensu, żeby Marek zrywał się razem ze mną".

Wygląda na to, że Kinga w końcu znalazła "tego jedynego" i możliwie, że w końcu staną na ślubnym kobiercu. Fanom Kingi nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na tę radosną nowinę. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy