Reklama
Reklama

Kinga Rusin odsłania ciało! Pozazdrościła Olejnik! "Tylko dla dorosłych"

Kinga Rusin (45 l.) kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Tym razem zamieściła na Facebooku seksowne zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Celebrytka wyjaśnia, że natchnęła ją do tego 59-letnia Monika Olejnik, która rok temu również pokazała swoje wdzięki na Facebooku. Kinga twierdzi, że piętnaście lat temu wstydziła się swojego ciała i nie pokazywała go publicznie. Teraz jednak "wzięła się za siebie" i postanowiła pochwalić się efektami! "Niektórzy uważają ze w pewnym wieku nie powinno sie wstawiać TAKICH zdjęć. A ja pamiętam jakie wrażenie zrobiły na mnie w zeszłym roku zdjęcia Moniki Olejnik w bikini! Co za motywacja! Zobaczyć nie sportsmenkę, nie trenerkę fitness, dla której ciało to narzędzie pracy, ale kobietę, która przez większość dnia siedzi przed komputerem, jest matką, a nawet babcią (sic!) i jest w TAKIEJ formie! Można? Można!"- pisze Kinga. Która Waszym zdaniem wygląda lepiej w bikini?

Kinga Rusin (45 l.) kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Tym razem zamieściła na Facebooku seksowne zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Celebrytka wyjaśnia, że natchnęła ją do tego 59-letnia Monika Olejnik, która rok temu również pokazała swoje wdzięki na Facebooku. Kinga twierdzi, że piętnaście lat temu wstydziła się swojego ciała i nie pokazywała go publicznie. Teraz jednak "wzięła się za siebie" i postanowiła pochwalić się efektami! 
"Niektórzy uważają ze w pewnym wieku nie powinno sie wstawiać TAKICH zdjęć. A ja pamiętam jakie wrażenie zrobiły na mnie w zeszłym roku zdjęcia Moniki Olejnik w bikini! Co za motywacja! Zobaczyć nie sportsmenkę, nie trenerkę fitness, dla której ciało to narzędzie pracy, ale kobietę, która przez większość dnia siedzi przed komputerem, jest matką, a nawet babcią (sic!) i jest w TAKIEJ formie! Można? Można!"- pisze Kinga. Która Waszym zdaniem wygląda lepiej w bikini?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy